Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom azt mondta meghalt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom azt mondta meghalt a lelke, nincs szüksége senkire, nem tud már érzéseket kifejezni, csak próbálta. Elutasít magától, de a barátokat nem. Mit tegyek? Hogyan segitsek?

Figyelt kérdés

2019. jún. 1. 10:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé ellentmondásos személyiség, hiszen téged elutasít, de a barátokat nem. Úgy vélem, hogy nem szeret már téged. Segíteni nem tudsz, inkább hagyd ott, mert semmi dolgozok együtt.
2019. jún. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Mit tettél hogy ezt mondta?
2019. jún. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nincs értelme loholnod utána.

Vannak olyan emberek, akik maguknak valóak, de vágynak a kapcsolatra, holott nem nekik való, mert számukra sokszor kell az egyedül lét.


A barátokkal pedig akkor találkozik, amikor olyanja van.

Egy barátnőnél más a helyzet.


Nekem is volt dolgom ilyennel...mostanában pedig felkeresett hogy mit veszített.


Ott kell hagyni magának. Az okés, ha vannak rossz időszakok az ember életében... De az nem normális, hogy pátyolgatni kell valakit, mint egy gyereket.


Keress te is stabilabb férfit.

Ne tedd tönkre magad egy olyan ember miatt, aki halott s veszett ügy.


Sok ilyen ember van és a segítő kezet is sokszor ellökik, mert befordulnak magukba s csak öncentrikusak.


Az hogy ki mit nyújt nekik, ki mit érez, ki mit szeretne s látják benne a jót...nos ezt mint telibe szarják.

Már bocsánat a kifejezésért.

2019. jún. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért halt meg a lelke? Random vagy trauma érte?

Trauma esetén adj neki időt, egyéb esetben nevetséges, amit csinál

2019. jún. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Hiába vagy hű s kedves is az ilyenhez... Hiába ölelgettem, szeretgettem, segítettem amiben csak tudtam, támogattam...

Kommunikáció szemszögéből is zárkózott volt, főleg ha érzelmekről vagy saját véleményét kérdeztem.


Akkor akadtam ki amikor szobájába ültünk. Egyszer csak sírva beesik a mamája, futok ki mi történt...

Elesett, felrepedt az álla, vérzett és be volt lilulva, dagadva szegénynek.

Elkezdtem ellátni, közbe oda jött az akkori párom s szótlanul a kezét nyújtotta felém, adjam a kezem és vissza sétáltunk a szobába.


Nah akkor pattant el az agyam és kiosztottam: Baz&%€ ! Mamád nincs jól, te meg tojsz rá???!!


Aznap végeztem is vele...


De haverokkal néha napján el-el megy s játsza a társas lényt...undorító.

2019. jún. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az exem volt pont ilyen, érdekes hozzám nem volt kedve, meg ahhoz ő igényelte a magányt hogy mindig együtt legyünk, viszont ha haverokról volt szó, akkor már annyira mégse.
2019. jún. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Epp azt akarja kiprovokalni, hogy te szakits, ne neki kelljen. Szerintem add meg neki ezt az oromot.
2019. jún. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Trauma érte 12 évesen! Szülei elváltak,O mindig ment utánnuk,sokat csalódott,de mindig is mellette voltam és leszek! Az a baj hogy csak modnja hogy ez még az kéne de tenni nem akar,mindig azt várja más tegyen! Pl; kell neki egy új szemüveg már régóta,és mondtam neki menjen el , kérjen időpontot a kórházba,O nem akar.de bezzeg az új szemüveg kéne...ez csak egy példa...
2019. jún. 1. 11:49
 9/10 Rockarc ***** válasza:
100%

Kerdezo, te alaposan manipulalva vagy. 1 hetre hagyd ott es akkor tisztabb fejjel rajossz, hogy semmi nincs koztetek. Mit ad neked egy ilyen kapcsolat?


43F

2019. jún. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Iszol 1 üveg bort és elénekled a viszlát barát című dalt !
2019. jún. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!