Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti tolerálnátok a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tolerálnátok a párotok álmosságát?

Figyelt kérdés

Volt orvosnál nem talált semmit.


Barátnőm állandóan álmos és tudna aludni, még akkor is ha elotte nap nem fáradt el semmiben.


Pl.hétvégén nem dolgozott. Tegnap is du.3kor kelt fel, este azt mondta tudna aludni és ma úgy jött haza h milyen faradt. Ma nem dolgoztak a munkahelyén se mert nem volt net. Még előbb is jött haza 2órával és 3kor lefeküdt 1órát..


Mindenre az a valasz faradt vagyok álmos..


2019. júl. 29. 19:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

én is folyton enervált vagyok, de ennek oka, hogy mélydepresszióban vagyok, unipoláris depresszió.


sztem a párodnak is van vm,i. baja.


esetleg a nagy hőséget nem tolerálja jól a szervezete, és azért fáradt, bár ma épp hűvösebb volt reggel.

2019. júl. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
11%

Lehet férges.

33/f

2019. júl. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is depressziónak tűnik, ha a vérképe normális. Mert nézték az orvosnál, nem?
2019. júl. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem depressziós, akkor pajzsmirigy betegség is állhat a háttérben.. Azt nézték neki, volt teljes vérkép nézve?
2019. júl. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Vérnyomása nem alacsony?

Vércukra nem magas?

Az előző időszakban nem voltak alvászavarai? Én egyszer azért aludtam folyton, mert 1-2 hónapig nem tudtam éjjel rendesen aludni és amikor már tudtam, állandóan aludtam volna. Pár hét alatt utólértem magam alvás terén.

Vagy valami depresszió lesz.

Vidd kinti programokra, kiránduljatok, túrázzatok.

Ha hamarosan nem változik a helyzet, akkor érdemes lenne felkeresni egy alvásközpontot, mert lehetséges, hogy hiába alszik, csak felületesen pihen és így sosem alussza ki magát.

Amúgy tolerálnám. Amíg ki nem derül, hogy mi a gond, addig hagynám aludni és magamnak szerveznék saját programokat. Mellette támogatnám, hogy kederítse, mi lehet a baj.

2019. júl. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

U.I Arról nem is beszélve, hogy egy barátnőmnek nem szimpla hormon betegsége van, hanem azon belül is egy ritkább jelenség.. Először nála sem találtak semmit, mert a pajzsmirigy vizsgálatok kb enyhe eltérés volt. Aztán qrva gyorsan leromlott az egész.. Később mikor ismét nézték meg az ellentétes értéket mutatott..


Akkor derült ki, mekkora is a gáz..


De amúgy vashiány, Magnézium/B/c stb vitamin hiány is lehet az oka.

Egy tuti hogy valami van, ha valóban ennyire kóros a fáradtsága/álmossága. (Mondjuk az idő is közrejátszik ami a napokban van, de gondolom ha már kivizsgáláson is volt, akkor nem mostani állapotról írsz..)

2019. júl. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Simán.

Nekem semmi bajom, vitaminokat is tolok, mégis 2-3 éve minden délután alszom 1-2 órát, éjjel meg olyan 6-7 órát. Nap közbeni alvás nélkül nem bírnék ébren lenni reggeltől estig. Kávéval is ugyanez van.

Amúgy is a polifázisos alvást tartom az ideálisnak.a

2019. júl. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A vérkép és pajzsmirigy rendben. Nem tudom mi a gond, de van h éjfélig nem tud aludni, reggel 7kor szokott kelni.
2019. júl. 29. 20:11
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Érten, de attól még lehet baja, ha csak nem kamuzik, akkor van is valami oka..


"Ti tolerálnátok a párotok álmosságát?"

- Megjegyzem, gyönyörű egy kérdés ez, hogy "tolerálnod kell", ami a másiknak lehet eü. gondja...

2019. júl. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: azért írtam ezt így, mert alapos vizsgálat után sem találtak semmit. Erre is én nógattam h menjen dokihoz mert nem normális ez az álmosság. S miután vizsgálatok igazolják nincs baja nem értem h a sok pihenés ellenére fiatalon h lehet vki ennyire fáradt
2019. júl. 29. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!