Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt hogy tolerálnátok?

Figyelt kérdés

Adott egy 30 éves férfi.

Nem volt eddig egy évnél hosszabb kapcsolata.

És itt vagyok én 30 éves nő egy 5éves kisgyerekel.

Megismerkedtünk, találkoztunk egy darabig jól ment minden.

Jött a nyár és valami megváltozott. A férfi 3-4óra hosszánál nem marad itt tovább. Randi után mindig megy a haverjaival bulizni. Engem kihagy minden ilyen buliból.(oké van gyerekem de tudom kire hagyni, plusz van apai láthatás is amikor egész hétvégén nincs itthon a kicsi).de ilyenkor sem visz.

A randikról átlagba késik és házon kívül nem mentünk sehová.

Kértem hogy menjünk nyaralni, kirándulni stb. Nem akar menni.(költségeket feleztük volna).

De a barátokkal elment 3napra bulizni.

Tűrnétek még ezt neki vagy keresnétek mást?


2018. aug. 30. 16:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
egyértelmű hogy nem vagy fontos neki naivka,nem pótapa akar lenni csak buli szex,ennyi.keress igazi férfit.
2018. aug. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen kufircra vagy neki semmi több, mert sóher, hogy fizessen érte egy fizetősnél. Semmit nem jelentesz neki. Nem is értem, hogy kisgyermekes nőként miért nem vagy óvatosabb, ha már magad miatt nem, de legalább agyermeked miatt lehetnél. Gondolj bele a gyerek helyzetében, mit lát tőled? idegen férfi jön-megy az életedbe..
2018. aug. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is azon a véleményen vagyok, mint a többiek. Valószínűleg Pán Péter szindrómás, aki még mindig a kamasz éveit éli. Te azért ettől többet érdemelsz, a gyerek meg főleg.
2018. aug. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Azért nem jönnek mennek a férfiak.

2éve hagytam ott az apját és ő az első akivel komolyabb kapcsolatot terveztem. Addig még alkalmai kaocsolat sem volt.

2018. aug. 30. 16:36
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ezzel? komolyat? ez vicc,esélytelen.nem látsz?
2018. aug. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

4 Addig a gyerek közelébe nem engednék egyetlen férfit sem amig nem betonbiztos, hogy egy normális, komoly, melegszívű ember.

Az általad leírt ember minden csak nem ilyen. Gondolom egy bájgúnár, azért nyelted be a szövegét. De kb. olyan üres belülről mint a szahara.

2018. aug. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Azért mutattam be a kicsinek mert komoly kapcsolatnak éreztem.

Meghalt az anyja év elején. Engem műtöttek ott voltunk egymásnak.

Tényleg jóvolt minden év elején.

De ahogy bejött a jó idö úgy változott meg ő is.

2018. aug. 30. 16:50
 8/12 anonim ***** válasza:
7 Azzal tisztábsan vagy, hogy ennek az embernek van egy másik nő is az életében? ugyanis akkor viselkednek így.
2018. aug. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem olyan jó pasi hogy lenne neki másik....

Csak én vagyok ilyen idióta, hogy vele vagyok 😢

2018. aug. 30. 16:56
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

*Nem olyan jó pasi hogy lenne neki másik....


Manapság még Qusimodónak is azonnal akad az ujjára pár jelentkező kiélt nőci.. szóval a szépség nem minden.

2018. aug. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!