Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tolerálnátok ezt a viselkedést?

Figyelt kérdés

30 éves pár vagyunk. Fél éve vagyunk együtt, heti 1 alkalommal találkozunk akkor is 3-4 órára.

Hozzátartozik, hogy ő folyamatos műszakba dolgozik, én is dolgozom, plusz nekem van egy gyerkőc akivel lennem is kell.

Párom a randi után állandóan a haverjaival van hajnalig. Már mondtam neki, hogy ez nem lesz jó, döntse el, hogy kapcsolatot akar vagy a haverokat.

Akkor engem választott.

A félreértések elkerülése végett nem tiltani akarom őt a haveroktól, de az kicsit rossz érzés, hogy tőlem siet el azért hogy velük tudjon találkozni.......


2018. jún. 25. 15:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

ÉN 30 évesen NEM tolerálnám ezt a viselkedést. A heti 3-4 óra együttlét így is nagyon kevés. Oké, mindenki dolgozik, gyerek, saját élet, DE ha nem hajlandó helyet teremteni benne számomra, akkor miről beszélünk?

Szerintem a haverokkal lehet máskor is találkozni, felnőtt ember, meg kellene tudnia oldani.

2018. jún. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Gyerekkel sajnos már nehezebb értékes pasit kifogni, szerintem ezt te is érzed. Aki mostanra egyedülálló, az általában éretlen agyilag, mint a te barátod is. Komolyan, kell neked egy másik gyerek?
2018. jún. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Tehát összejártok szexelni.


Ne nevezd kapcsolatnak, mert ez köszönőviszonyban sincs vele, fél év után mi már összeköltöztünk a párommal, nem 1-2 numerára találkoztunk csak.

2018. jún. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem szexelünk.

Addig nem jutottunk még el....... :( :/

2018. jún. 25. 15:57
 5/10 anonim ***** válasza:

Sehogy nem tolerálnám, hogy a haverok fontosabbak nálam/nálunk.

Fél év alatt nincs szex? Az nem kapcsolat számomra így 30 felett. ( Elmúltam 35 éves.)

2 gyerekem van, 2 hónapja lett párom, akinek nincs, de heti 3 nap 3-4 órát így is együtt töltünk hol a gyerekekkel, hol nélkülük. Kijön a gyermekeimmel is és már aludtunk is együtt többször is hétvégente. Értelemszerűen le is feküdtünk egymással.

Szerintem van neki más valakije is, akire hajlandó időt is szánni, míg te kihívás és pótlék vagy neki. De ez csak az én meglátásom.

2018. jún. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Fél éve találkozgattok heti egyszer pár órára, és még szex sem volt? Ezt nem nevezném parkapcsolatnak, tiniként ennél komolyabb kapcsolatokat folytattam...

Amúgy, hogy a kérdésedre is válaszoljak, én ezt nem tolerálnám. 30 éves fejjel már ne haverozzon rendszeresen hajnalig, ennél már többet várok egy férfitől.

Gondolkozz el, hohy erre van-e szükdéged.

2018. jún. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Na igen, egyébként jó felvetése volt #5-nek, nem biztos, hogy a haverokhoz rohan annyira...
2018. jún. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Most ott tartunk, hogy 2 olyan eseményre nem hívott meg ami fontos lett volna nekem.

Nem maga az esemény, hanem az, hogy nem is gondolt rá, hogy esetleg én is elmennék vele.

Jól tettem, hogy szakítottam vele?

Még akkor is ha megszakad a szívem?

2018. júl. 12. 08:39
 9/10 anonim ***** válasza:

2es és aki elvált...elhagyták megcsalták..

Kérdező: nem szabad mindig mindenféle kapcsolat szerűbe bele menni. Az élet nem romantikus film. Van 1 gyereked remélem külön szoba de legalább külön ágyban aludtok a gyerekkel. Bocsánat de ismertem nőt aki a 4éves lányát nem tudta kitenni az ágyából.

2018. júl. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Chac Xib Chaac válasza:

Jol tetted. Ez nem egy felnott parkapcsolat.


Felnott emberkent pr honap utan el kell tudni donteni, hogy osszekoltozzon az ember azzal akivel talalkoott, vagy nem - de akkor a kapcsolat sem mukodik tovabb.


Ha valaivel osszejarok kefelni, akkor ok, hogy heti 3x2 ora, de ez nem kapcsolat, ez valami mas, es elore kell megbeszelni (felnottek vagyunk)


Ha fel ev utan nincs szex... hat, legfeljebb a barataimmal van igy, de veluk nem is lesz. Ha megismerek valakit, erdekel, tetszunk ehymasnak, azabadok vagyunk, akkor max 2-3 randi... mire varjunk?? Kamasz korunkban, amikor meg kolykok voltunk akkor persze. Meg a szuzesseg elvesztese, az fontos elmeny es az ember orizgeti...


Keress egy ferfit, akivel beszelgettek is es bevon az eletebe - es eleg ferfi ahhoz, hogy vacsora es altatas utan letepje a bugyidat!


F40

2018. júl. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!