Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jó ötlet így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet így hozzá menni?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok. Angliában tanulok cserediák ként egy kisebb egyetemen. Ott ismertem meg a páromat aki Szaúd Arábiai bár a szülei Jemenből származnak és teljes mértékben muszlimok és a fiúkat is a hit elvei szerint nevelték fel . Két éve vagyunk együtt eddig ez a leghosszabb kapcsolatom.Eddig úgy teljesen normális volt velem.Teljesen ig viselkedett velem mint az európai keresztény férfiak nagy része szokott a nőkkel.Nem nyomot el es természetesen saját akaratom is volt .Ket hónapja meg kérte a kezem termeszetesen igent mondtam mert szeretetem.

Miután gyűrűt hízott az ujjamra teljesen máshogy kezdett el velem viselkedni . Ez legelőször abban nyilvánult meg hogy ami eddig nem zavarta tehát hogy rendszeresen tartottam a kapcsolatot a férfi barátaimmal a legjobb barátom is férfi vele hetente háromszor szoktam beszélgetni telefonon.Az eljegyzés előtt nem igazán okozott neki problémát de mostmár odáig jutottam hogy bárkinek is aki ellenkező nemű nem vehetem fel a telefont a saját apámmal is csak a jelenlétében beszélhetek ha ez nem így van akkor féltékenységi rohamot kap és én vagyok mindenféle mocsokra sarki k. Ezzel kezdődött az egész történet.Párom teljesen más oldalát ismertem meg az elmúlt két hónapban.

Mielőtt a jegyese nem lettem minden barátját ismertem és természetesen beszélgetem is velük természetesen az ő jelenlétében most pedig meg csak egy szobában sem lehetek ha másik férfi tartózkodik vele a lakásunk napaliában.Mostanában teljesen másképpen beszél velem eddig meghallgata a véleményem most már minden egyes alkalommal amikor mondani akarok neki valamit csak le szól vagy egyszerűen ki nevet.

Teljesen le kellett cserélnem a ruha társam mert szerinte nem megfelelőenöltözködöm és ki teszem mindene ami nem így van és az ő felesége nem nézhet ki így csak mert hordok térd felé erő szoknyát és trikót. Minden egyes alkalommal amikor el megyek otthonról iskolába vagy a barátaimmal vagyok jönni velem vagy meg szabja időre hogy mikor jövök haza és óránként hívnom kell különben utánam jön úgy hogy le követi a telefonom és jelenetet rendez.Ha el megyek otthonról akkor ellenőrzi milyen ruhàt veszek fel és ha akár csak a bokám is kint van akkor vissza küld át öltözni.

Már egy ideje be akar mutatni a szüleinek és haza akar vinni hozájuk de én ettől egy kicsit felek a fent említett dolgok miatt is mi van ha nem enged majd haza jönni.

Szeretem meg minden ahogy azt is tudom hogy ő is szeret engem de nem vagyok benne biztos hogy tényleg hozzá kéne mennem.

Az utóbbi időbe a fejébe vette hogy fel vehetném a muszlim vallást de csak csupán a formaság kedvéért hogy a szülei és a családja el fogadjanak. Mi lesz a következő rá kényszerít hogy csadort hordják vagy hijabot ?? Volt már olyanra példa hogy ha vele mentem az utcán akkor kendőt kellet kötnöm a fejemre vagy elenkező esetben még az út másik felére is át ment mintha nem is ismerne.

Minden egyes nap ki mondja hogy szeret de közben pedig így viselkedik velem.

Fizikailag meg sosem bántalmazott tehát nem vert meg de már sokszor volt hogy meg fenyegetett amikor úgy vélte hogy szerinte útszéli módjára viselkedem pedig egyátalán nem ez történt.Bárki rám néz vagy hozzàm szól akkor úgy viselkedik az illetővel mint valami pazichopata.

Szerintetek jó ötlet hogy hozzá megyek vagy a házasságnak csak rosszab lesz vagy abba marad ez az egész túlzott féltés amit csinál ?

Azért is írom ide ki a kérdésem mert itt névtelen tudok maradni és meg talán hasznos válaszokat is kapok annelkül hogy kiderülne hogy ki teregetem az életemet.

Akinek esetleg van Arab férje vagy már jegyben jár vele kérem segítsen.Minden arab férfi így viselkedik ?!Ha hozzá megyek van ki út a helyzetből ha továbbra sem változik semmi vagy egyre csak rosszabb lesz minden ??

Kérlek segítsetek!!!!!



2019. júl. 6. 21:18
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ez ziemlich eindeutig. Menekülj, amilyen gyorsan csak tudsz. Eljegyzés felbont, letilt, elköltöznék, ha kell. Nem biztos, hogy egyszerű lesz megszabadulni tőle. Semmiképp ne menj hozzá, mert ennél csak rosszabb lesz.
2019. júl. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
92%

Menekülj, mert ez csak rosszabb lesz!

Ha valóban szeretne, hidd el, nem így bánna veled.

2019. júl. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, tűnés, de azonnal! Ezen nincs mit gondolkozni.
2019. júl. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kamu, akkor addig menekülj, amíg tudsz. Lehetőleg Angliából is oda, ahol nem talál meg.
2019. júl. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
92%
Te nem trollkodsz? Tenyleg ennyire ostoba vagy? Hazassagban a TULAJDONA leszel te hatokor. Nyisd mar fel azt a kva Korant, ha mar egyszer muszlimhoz mesz felesegul! Istenem milyen birka nok vannak, nem irigyellek titeket fiuk.
2019. júl. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
91%
Azért ez nem semmi ilyen fiatalon belevágni az ismeretlenbe. Te egy nagyon merész lány vagy, idegen országban egyedül egy más mentalitású emberrel. Életveszélyben vagy, költözz haza tőle minél előbb.
2019. júl. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
85%
Nem hiszem el, hogy ez nem kamu.
2019. júl. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 A kérdező kommentje:

Én eddig azt hittem hogy minden amit az arab férfiakról mondanak az csak a sztereo rúpia ezért eddig nem is hittem el. Csupán csak két hónapja műveli ezt vele de minden nap meg ígéri hogy abba hagyja és sajnálja most nem tudom mit is gondoljak . Hinne akarok neki mert szeretem de ezek után nem bízom benne hogy változni fog főleg nem a jó irányba

Kedves utolsó sajnálom hogy nem vagyok olyan tájékozott mint te és nem feltételezem mindenkiről egyből a rosszat attól meg nem vagyok birka és képes vágyók gondolkodni.

Sajnos én lennék a legboldogabb ha trolllodnék de sajnos ez nem így van.

2019. júl. 6. 21:43
 9/57 A kérdező kommentje:

Sajnos nem lenne egyszerű haza költözni főleg úgy hogy ne vegye észre mint írtam minden lépéseket figyeli.

Sajnos nem kamu örülnek ha az lenne tényleg.

2019. júl. 6. 21:45
 10/57 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem a kérdést. Az eljegyzés óta a tulajdonának tekint. Szerinted az esküvő után mi lesz?
2019. júl. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!