Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vissza lehet hozni a vonzalmat egy kapcsolatba, vagy engedjük el egymást?

Figyelt kérdés
14 éve vagyunk házasok az utóbbi 3 évben nagyon ellaposodott a kapcsolatunk.Sok minden történt mi meg csak sodródtunk, teljesen elhidegültübk egymástól volt hogy hónapokig külön is aludtunk. Jeleztem többször is hogy ez nem lesz így jó. Próbálkoztam sikertelenül. Most ő próbálkozik, de én valahogy úgy érzem elkéstünk már.

2019. júl. 30. 21:34
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*elhidegültünk
2019. júl. 30. 21:35
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha ő is próbálkozik, akkor (talán) egy minimális vonzalom maradt, tehát egy halvány remény pislákol még. De ha így állsz hozzá, akkor semmi sem lesz belőle.
2019. júl. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Amíg mind a ketten éltek, bármi lehetséges. A ti döntésetek, mit kezdtek a helyzettel.
2019. júl. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

És mit akartok? Ez a kérdés.

Mert ha még valami nagy szerelmet, akkor biztos válni kell, de ha amúgy jól megvagytok, jól tudjátok egymást mankózni, akkor nem tudom.

2019. júl. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Több párkapcsolati tanácsadó úgy vallja, hogy ott, ahol egykoron volt szenvedély, oda vissza lehet csalogatni. Nem kis feladat, hisz rengeteg sérelem van bennetek a másik részéről, de egy terapeuta rá tud világítani a másik oldalra. Sokan óckodnak tőle, hisz Magyarországon ez nem megszokott dolog. Merjetek segítséget kérni, szakembert bevonni. Én állítom hogy beválik.


Első körben pedig nagyon ajánlom neked a szerelempróba c. filmet és a könyv változatát. Nekem ez elég volt ahhoz, hogy motivált legyek. Engedd el az elveidet és az elvárássaidat. Inkább csak adj első körben, ha pedig nem válik be, akkor elkönyvelheted egy kudarcnak, de veszteni nem vesztesz vele. Sem az idődből, sem a tekintélyedből!

2019. júl. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én pont ugyanilyen helyzetben vagyok, mint a kérdező, 16 évvel a hátunk mögött. Ugyanígy fogalmaznék én is, hogy úgy érzem, elkéstünk már. Évek óta ez van, hol ő, hol én, hol mindketten változtatni akarunk, de kezdek egyre biztosabb lenni abban, hogy az, hogy szeretjük egymást, nem lesz elég a következő X évre. Nálunk nincs gyerek, így én afelé hajlok, hogy el kell engednünk egymás kezét, még van esély arra, hogy új életet kezdjünk.
2019. júl. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nálunk van 3 gyerek.Ezért is olyan nehéz, de az is olyan elszomorító hogy 35 éves vagyok és lehet már soha nem leszek boldog.
2019. júl. 31. 11:36
 8/13 anonim ***** válasza:

Kezdjetek el ujra randizni. Chatelni meg ilyenek :)pl rendelj neki futarral vmit bele kis kartyaval a telszamoddal, tegyel levelet a postaladaba Neki :) reggelre ird fel a tükörre hogy jo volt az este;) es ruzscsoknyom rá amikor felkel komasan ez fogadja, stb

ha ugy is halott ügy, egy probat megér. Mintha most ismerkednétek:)


Filmekben bejön az ilyen.

Ki kene probalni az eletben :)

2019. aug. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8. vagyok

Az ujra egymasra talàlni probat irtam le


Kezeljétek egymast ugy mint az elején. Ne feküdj le vele kapasbol, huzd az agyàt meg ilyenek :)flört, titkos randik stb

2019. aug. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Forro sms-ek, de ne add könnyen magad megha nehez is, uj parfüm uj haj magadnak, kivansagok o maszirozd a talpam/hätam kenj be, o, szerinted jo ez a cucc alvashoz, esti csonakozas borral, csokolozas esöben, etc etc :)
2019. aug. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!