Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belemennétek egy kapcsolatba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek egy kapcsolatba, ha ha szinte tökéletes pasit találnátok, de valahogy mégsem annyira vonz testileg? A lelki kapcsolat felerősítheti a testi vonzalmat?

Figyelt kérdés

L.19

nem csúnya, nagyon helyes,és tényleg sármos is, minden nő álma, sokan irigyelnek is, de mégsem tudom elképzelni vele...


2011. jan. 7. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor ne tedd.... ennyi.
2011. jan. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mert általában a szenvedély szokott a kapcsolatoknál átalakulni szeretetté, nem fordítva, de bármi lehet, csak ha már most nem tudod elképzelni vele, akkor talán később sem fog megváltozni az érzésed iránta, sokszor nem az számít hogy néz ki.
2011. jan. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

szokták mondani, hogy a "szerelem megszépít"


ha tényleg érzel iránta valamit, tetszik a kisugárzása, megfogott benne valami, akkor nem zavarhat a külalakja sem. nálam volt ilyen, hogy racionális fejemmel tudtam, hogy a srácnak nagyon "érdekes" arca van, mégis első blikkre beleestem. nem zavart a külseje egyáltalán.

2011. jan. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Látod, nem minden a külsö.

Ha azért kell, hogy mutogasd és nedvesítsd a barátnöid bugyiját, akkor hajrá, viszont ha szeretni akarsz valakit akkor hagyd.

Az így indított kapcsolatok java része zátonyra fut rövid idön belül.

2011. jan. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
a tökéletes alatt azt értem, hogy remek szabadidős partner, és imádom a humorát, valamint az érdeklődési körünk is egybe esik mondhatjuk....csak úgy megbonyolítja ez a fránya testi vonzalom.
2011. jan. 7. 15:14
 6/9 anonim ***** válasza:
nem tetszik a teste vagy mi a baj, nem elegge izmos? kicsit reszletesebben ird le
2011. jan. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
semmi ilyesmi, de mégsem tudok Rá olyan "szenvedéllyel" gondolni. lehet, hogy azért nem vágyom rá olyan eszeveszetten mert nagyon sokáig jó barátom volt, és most éles váltás, hogy komolyabbra fordult vele. ezen vajon változtatna az idő?
2011. jan. 7. 19:33
 8/9 anonim ***** válasza:
az ido nemhinnem... ugymond "osszekovacsolhat" de nemleszel boldogabb ezen a teren, de megis miert nem tudsz olyan szenvedellyel gondolni ra?? mire vagysz? hogy pl kikotozzon az agyhoz es ugy megdongessen h 3szor elvezz el egymasutan, vagy vmi ehhez hasonlo?:D
2011. jan. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nos! összejöttünk a kiszemelttel, és minden amitől féltem egy csapásra elillant! köszi a válaszokat, ígérem többet nem itt fogok bizonytalankodni, meert kár előre izgulni((:
2011. jan. 16. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!