Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet nyűg a szex egy férfinak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nyűg a szex egy férfinak?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Olyan problémám van, hogy mig a páromnak heti 1-2alkalom az ideális igénye a szexhez addig nekem heti hét.


Oké, ő dolgozik én még munkát keresek, 0-24ben otthon vagyok és viszem a háztartást, ő pedig dolgozik és amikor hazajön akkor is megcsinálja a kinti melót, ami ilyenkor nyáron akad bőven a tanyán.

Megértem amikor fáradt és a legtöbb esetben hagyom is pihenni, de van amikor nagyon rám jön és “csinálhatnékom” van. Remélem értitek hogy értem.


És nem tudom megbeszélni vele ezt a dolgot. Mindig azt mondja hogy neki nincs igénye több szexre, neki ez így bőven jó.

Nagyon rosszul esik hogy amikor én kezdeményezek akkor mindig ellök, mondván “tegnap már csináltuk” vagy csak simán “nincs kedvem”, vagy “most nagyon fáradt vagyok”.


Amit én nem értek hogy miért ragaszkodik ennyire a heti 1-2 alkalomhoz. Mert hát ha az emberre rájön akkor miért ne csinálhatná, nem értem.


Szerintetek?

Férfiak nektek mennyi az ideális alkalom? Illetve ti ellöknétek a partnereteket ha nincs kedvetek hozzá?


Nők, van valaki aki hasonló cipőben jár mint én? Ki hogyan oldotta meg/lépett túl a dolgon?


Válaszokat előre is köszönöm!

Nő/20



2019. júl. 31. 11:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
77%
Hány éves a párocskád? Mert ha sokkal idősebb mint te, akkor esélyes hogy ő már nem igazán úgy működik mint te. Nem hiszem hogy olyan egetverő igényeid lennének 20 évesen, hogy ezért téged kellene lehurrogni.
2019. júl. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
15%

Én is többször kívánom mint a barátom, de bőven örülök a heti 2-3 alkalomnak is, nincs annál jobb, mint mikor érzem, hogy akar. Soha nem szeretném, ha számára ez kényszer lenne. A többi napon megoldom magamnak, vagy segít a nyelvével. :)

23N

2019. júl. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
78%

Én sem értettem eleinte, miért van az, hogy én minden nap szexelnék, párom meg csak heti 2-3 alkalommal max. Kezdem kapizsgálni, hogy minden embernek mások az igényei, ráadásul én rendszerint este kezdtem hódítani őt a napi meló után. Este a férfiaknak a legalacsonyabban van a libidószintjük. Ha otthon vagy egész nap igazán adhatnál neki néhány munkamentes napot, így is kettőtöket lát el. És igen, lehet nyűg a szex. Gondolj bele mit érez ő. Dolgozik, aztán otthon is dolgozik, belead mindent de mégsem vagy boldog mert nem tud kielégíteni téged. Ez csak méginkább csorbát hagy a férfiasságán. Én megtanultam hogy ha kezdeményezel és ő jelzi hogy nincs kedve megsértődni a legbutább dolog (lehet ő már előre támad, azzal hogy elutasít, mert tart a reakciódtól). Ilyenkor azt szokás csinálni, hogy adsz egy puszit a homlokára és megmaszírozod a vállát. (Aztán maszturbálsz)

Kompromisszumot kell kötni mert ha sokat várnak el tőled az már tényleg lehet nyűg

2019. júl. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

22 éves a párom


Nem én szoktam ki küldeni a kertbe dolgozni, ő megy ki mindig. Nem szereti hogy ha van munka és ráférne az ember de nincs megcsinálva.

Volt amikor 12 órázás után ment ki. Hiába mondom pihenjen mert ráér még a munka, nem, kimegy és megcsinálja. Így amit én is meg tudok csinálni azt mindig megcsinálom hogy neki kevesebbet kelljen.


Havonta egyszer megyünk el valahova randizni romantikázni, általában mozi vagy étterem, viszont a múlt hónapban nem volt időnk elmenni sehova így augusztusba 3 napos túra kirándulást szerveztünk magunknak mivel mindketten szeretünk túrázni :)

2019. júl. 31. 13:21
 15/23 anonim ***** válasza:
18%

Napi 3 elég. 🙂

31F

2019. júl. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
39%

elvagy, mint a befőtt, mert a csávód eltart.


nagy kipihenve persze, hogy mindig baaszásra kész vagy.


menj el dolgozni, és akkor majd rájössz.


sztem azért is lök el, mert erőszakos vagy, és folyton vegzálod a szexszel.

2019. júl. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
21%

Szia, az én válaszom hasznos lesz, mert nagyon ismerős minden, amit írsz, ugyanebben a cipőben jártam.

19-22 éves koromban volt egy párkapcsolatom (most 23 vagyok), ami ugyanez volt, amit leírsz, azzal a különbséggel, hogy nem minden áldott nap akartam szexelni. Nem örültem ennek az egész helyzetnek, csomószor megbeszéltük, kompromisszumoztunk, gondoltam fura, hogy nőként én akarom többször, és ő az aki lefújja...

De elvoltunk, meg amikor mégis volt szex, akkor nem volt rossz. Én is írtam ki kérdést itt gyakorin, elfogadtam, hogy mások az igényeink, máshogy vagyunk összerakva. Ez tényleg megszoksz vagy megszöksz szituáció, én is azt mondom.

Aztán kevesebb mint egy éve elhagytam. Nem a szex miatt, de ki tudja, talán közvetve ez is hozzátett ahhoz, hogy kihunyjon a láng.

Azóta új párom van, és vele egyezik az igényünk. Sosem utasít el, én utasítottam el csak eddig, de nem jellemző. Végre nem heti 1 szexen kell tengődni, hanem sokkal aktívabbak vagyunk. Maga a szex is jobb vele egyébként, nem csak a mennyiség több, a minőség is jobb.

Szóval rád is ez vár. Idomulsz, és kicsit vagy nagyon zavar az eltérő étvagyatok. Aztán ha egy nap esetleg összejössz mással mert vele szétmentek, akkor majd rendeződik ez a dolog az életedben. Addig próbáld elfogadni.

2019. júl. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ha nem tetszik hagyd el.
2019. júl. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
36%

Igen, lehet nyűg. Ilyen kapcsolatban vagyok, de köztünk iszonyatosan nyílt a kommunikáció és megértőek is vagyunk.

Nekem a heti 4-5 lenne az ideális, páromnak a heti 1-2. Eleinte imádta, hogy ennyit szexeltünk, ma már én örülök, ha megvan az a heti 1-2. Mindketten dolgozunk. Ha nagyon olyanom van fel tudom tüzelni, de inkább nem szoktam "bántani", mert a kierőszakolt együttlét nem az igazi. Így ilyenkor szépen nézek valamilyen videót és kielégítem magam. Általában mellette az ágyon, és sokszor megjegyzi, milyen jó érezni, látni, hallani az élvezetem. Van, amikor kedvet kap erre és beszáll, de az ritka.

Sokszor elutasít, de nem adom fel, van amikor bejön és ráízeledik, de van amikor határozottan elutasít, olyankor békénhagyom. Nincs sértődés miatta, fáradtak vagyunk, mások az igények, megoldjuk. :) Ha szereted a párod, akkor megérted. Ha nem, akkor keress valamilyen megoldást.

2019. júl. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
32%
Mondjuk azért 20 évesen elég fura a heti 1 ha együtt laktok, de még később is. Azt értem hogy ha többre lenne igény mindkét részről, de az egyik fél fáradt, túlterhelt és ne fér bele a napjába. De hogy ne is kívánja a párját még gondolati szinten se... Fura. A heti egy berögzült igény az olyan hogy 1 nap szeretik egymást, de 6 nap nem. Ja és a 19-es hozzászólónak elég fura élményei (vagy elképzelései) lehetnek a szexről...Ez jobb helyeken úgy néz ki, hogy szereted a párod, érezni akarod őt. Ha a fáradtság közbeszól akkor kevesebbszer valósul meg, de azért az hogy ki mennyire igényli az jobb ha hasonló.
2019. júl. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!