Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idegesít a barátom folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesít a barátom folyton ölelgetése, utálom alapból a simogatást, szex számomra nyűg. Meddig fogja tűrni?

Figyelt kérdés
Mindig is ilyen voltam, rájöttem. Talán az hozta ki belőlem ezeket jobban, hogy a barátom mindig bújik, ha ketten vagyunk és túl sok időt töltöttünk együtt már az elejétől. 6 éve együtt vagyunk és sokszor felhozza a témát, hogy miért nem érdekel a szex. Egyszerűen unalmas dolognak tartom és idegesítő, felesleges dolog. Nem értem, hogy más miért szereti , de nem is érdekel. Számomra olyan mint pl egy hobbi vagy kaja. Valaki szereti, valaki nem. Több éve együtt vagyunk, hiába mondom, hogy keressen mást mert rühellem az érintést, neki se jó így , mégse akar mást.
2017. nov. 16. 16:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hú szerintem szakítsatok. Nem lesz ez így jó egyikőtöknek se.
2017. nov. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Jaja szakitsatok.
2017. nov. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Hogy bírt ki 6 évig?
2017. nov. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
szegény srác...
2017. nov. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél meg egy szívességet és te szakíts vele. Sajnálom szegény srácot. Jobb lenne neki nélküled. Fájni fog neki, de ezt így nem lehet folytatni.


25/F

2017. nov. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnéd a párodat, akkor ez a dolog teljesen máshogy lenne. Sem a szex nem lenne unalmas, és az összebújás sem zavarna.
2017. nov. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Próbáld meg azt, hogy 1 hétig erotikus filmeket nézel, jól befűtött szobában, vörös hangulatfény mellett és finom nasikat eszegetsz..., ha ez sem indít be, akkor pasi helyett tarts kaktuszt társnak inkább.
2017. nov. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 AchromaticSmarties ***** válasza:
:D
2017. nov. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nem is volt még orgazmusod? nameg lehet aszexuális vagy.
2017. nov. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Talán attol sokalltam be ennyire , hogy állandóan jön nyalakodni, de úgy , hogy lépni nem lehet tőle. Szó szerint.
2017. nov. 16. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!