Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet nyűg a szex egy férfinak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nyűg a szex egy férfinak?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Olyan problémám van, hogy mig a páromnak heti 1-2alkalom az ideális igénye a szexhez addig nekem heti hét.


Oké, ő dolgozik én még munkát keresek, 0-24ben otthon vagyok és viszem a háztartást, ő pedig dolgozik és amikor hazajön akkor is megcsinálja a kinti melót, ami ilyenkor nyáron akad bőven a tanyán.

Megértem amikor fáradt és a legtöbb esetben hagyom is pihenni, de van amikor nagyon rám jön és “csinálhatnékom” van. Remélem értitek hogy értem.


És nem tudom megbeszélni vele ezt a dolgot. Mindig azt mondja hogy neki nincs igénye több szexre, neki ez így bőven jó.

Nagyon rosszul esik hogy amikor én kezdeményezek akkor mindig ellök, mondván “tegnap már csináltuk” vagy csak simán “nincs kedvem”, vagy “most nagyon fáradt vagyok”.


Amit én nem értek hogy miért ragaszkodik ennyire a heti 1-2 alkalomhoz. Mert hát ha az emberre rájön akkor miért ne csinálhatná, nem értem.


Szerintetek?

Férfiak nektek mennyi az ideális alkalom? Illetve ti ellöknétek a partnereteket ha nincs kedvetek hozzá?


Nők, van valaki aki hasonló cipőben jár mint én? Ki hogyan oldotta meg/lépett túl a dolgon?


Válaszokat előre is köszönöm!

Nő/20



2019. júl. 31. 11:30
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
21%
40 éve eszünk étolajat zsír helyett. 40 éve hanyatlik a férfierő, mert nem ürül az epe, nincs, ami megtámogassa a hormonális folyamatokat. Nem mindenkinél, mert van aki más formában látja kárát a dolognak. Pl mentális problémák, immunrendszeri anomáliák, stb. Régen néhány fatökűtől eltekintve nem létezett az a fáradtság, ami a férfit gátolta volna a vágyában.
2019. aug. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%
Pfu hát ez ismerős helyzet. Nálunk ez hullámzó,de ő még a hullámok tetején sem igényel annyit mint én. Régen volt olyan,hogy hónapokig semmi sem volt,már örjöngtem magamban. Amikor megakartam beszélni,annyi volt a válasz"jó,hogy neked a d&gás a legnagyobb problémád". Hozzáteszem,akkor neki nem sok problémája volt,mert otthon verte a fszát én pedig dolgoztam...Hétvégente egy zenekarnak a roadja volt,pia,buli,drog...A jobb időszakokban (most már dolgozik) hétvégékre besűrítve volt,hogy 5-6 alkalom megvolt,de most visszaestünk a heti 1-re. Hétvégente 2 héttel ezelőttig vedelt is(direkt így írtam,mert 7dl tömény meg 3 liter sör nem iszogatás) és ilyenkor én nem igazán kívántam,durva is volt,meg büdös piaszagú. (Ilyen férjtől váltam el,undorodtam már tőle) Ezt 2 hete szóvá tettem,az volt a válasz,hogy eddig nem zavart,biztos félreqrok.Mondtam neki,hogy zavart,többször mondtam is csak pont letojta.. Most én kezdeményezek mint egy idióta,hogy azt az egy d&gást kikuncsorogjam. Komolyan,mint egy apáca...De legalább főzhetek,moshatok,takaríthatok,kiszolgálhatom. 👍 És amikor rohadt fáradt a szexhez nézhetem ahogy 5-8órán át a számítógépet nyomkodja fáradtságában.
2019. aug. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
22-esnek,ha ennyi eszed van,hogy elviseled,meg is érdemled.
2019. aug. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!