Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Napközben keveset beszélünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napközben keveset beszélünk, ez nekem nagyon furcsa. Működhet?

Figyelt kérdés

Eddig a párkapcsolatok elején minden online töltött pillanatunkban beszélgettünk az exeimmel Messengeren. Jó is volt, amúgy is szeretek emberekkel beszélgetni, barátokkal is. Jó volt, hogy mindig leírhattam, ami éppen történt velem, ami éppen eszembe jutott, jött is rögtön a válasz.


Most viszont olyan sráccal jöttem össze, akire ez nem jellemző. A randizós időszak alatt se beszéltünk túl sokat neten, élőben viszont jól elvoltunk, nem voltak csendek és csak egymásra figyeltünk. Mondtam neki, hogy beszélhetnénk többet Messengeren, mondta, hogy ő nem nagyon szeret írogatni, de azóta azért többször keres. Talikon mindig rákérdez, mit csináltam az elmúlt napokban, meg ő is rengeteget mesél, tehát úgy érzem, érdekli, mi van velem és szívesen beszélgetünk, de csak személyesen. Az a helyzet, hogy magától ritkán ír, mindig én dobok be újabb témát, amire válaszol is, de nem akarom, hogy rosszul érezze magát, hogy úgy érezze, rátelepedek, ezért csak 3-4 óránként írok valamit.


Nem tudom, miért, de úgy érzem, megéri érte egy új szokást felvenni. De attól félek, hogyha beleszeretek, akkor többet akarok majd kommunikálni és remélem, ő is, de félek, hogy ő majd a szerelem kialakulása után se...


Van itt valaki hasonló helyzetben? Hogy működhet egy ilyen a kapcsolatban?


2019. júl. 31. 20:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Hány éves emberek vannak a sztoriban? 20?
2019. júl. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
Nincs dolgod?
2019. júl. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
Első körben szerintem próbálj meg leszokni az internet függőségedről. Ez ugyanolyan függőség mint a drog vagy az alkohol,meg fogja keseríteni az életedet (és másét). Ha ez megvan, rá fogsz jönni, hogy a srác a normális és nagyon beteg dolog non-stop megosztani mindent mindenkivel. Előbb utóbb a srác agyára fogsz menni.
2019. júl. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

#1 23.


Olyan munkahelyem van, ahol azért óránként többször elő tudom venni a telefonomat. Ha találkozok valakivel, nem netezek, de ha egyedül vagyok akkor igen.


Azért csak jó tudni, hogy mi van a pároddal és jól esik, ha érdeklődik, vagy ha bármikor megoszthatsz vele bármit és nem kell 3 napot várni arra, hogy mesélj, mert csak akkor értek rá talizni, nem?

2019. júl. 31. 20:53
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Én ezt nem erőltetném.. de lehet nekem másak az igényeim:)
2019. júl. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
37%
"Azért csak jó tudni, hogy mi van a pároddal és jól esik, ha érdeklődik, vagy ha bármikor megoszthatsz vele bármit és nem kell 3 napot várni arra, hogy mesélj, mert csak akkor értek rá talizni, nem?" NEM!!!!! Qrvára NEM!!!! Levegöt venni engeded azért néha?
2019. júl. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%

Esetünkben én is messenger függő voltam, de mióta vele vagyok én is kevésbé használom. Azóta sokkal boldogabb vagyok, leszív az egész napos kontakt az emberekkel. Jobb megbeszélni egy találkozót és ott kibeszélni magunkból a történteket, legalább látod a valós reakciókat is. Ha szeretnél vele beszélgetni hívd fel, úgy a hangját is hallod, biztos jól esne neki. Mi azt beszéltük meg,hogyha azonnal reakciót várok a kérdésemre akkor hívjam fel, ha pedig csak unatkozom akkor írok neki, ha sokkal később válaszol akkor sem sértődöm meg.

Ezek kívül találkozzatok többet, akkor sem kell legalább pötyögni. Majd meglátod milyen jó dolog,hogyha veled van rád figyel és nem egy haverjával beszélget.

2019. júl. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
3-4óránént írok valamit, amúgy ez is lehet sok. nekem mikor ennyit írtak,semmi másra nem figyeltem, csak,hogy elolvasta-e már, jött-e újabb üzenet.
2019. júl. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez addig fog működni, amíg a főnököd nem szigorít be vagy nem kezd el több munkát adni. Engem már többen gondoltak hazugnak ismerkedésnél, amiért jeleztem, hogy nem érek rá bármikor csevegni napközben, de neken nem láblógatós melóm van, agyalni kell feladatokon, megoldásokon, akkor oda kell koncentrálni, ha megzavarnak, az ebből kizökkent, van, hogy tárgyalásokon ülök, akkor megint csak nem opció az online csevegés. Nem ellenőrzik, mit csinálok, el van végezve a munka, nem veszik el a telefont, bármikor használhatom, de egyszerűen nem olyan a munkám, amiből bármikor ki lehet zökkenteni, vannak lazább időszakok, de azért nem az a jellemző. Akit ez zavar, azzal nem passzolunk össze, de vissza is vágok, ha letámadnak, hogy biztos csak hülye kifogás.

Nézd, te tudod, hogy neked ez a kommunikáció megfelel-e, amit ő ígérni tud, megéri-e vele megpróbálni, vagy inkább keresel olyat, akinek hasonlóan telnek a napjai, mint neked, de ne támadd le, hogy márpedig rúgja fel a napi rutinját miattad, mert nem fogja, és lehet, hogy nem is teheti meg.

2019. júl. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%

Nekem nem.lenne igényem rá,hogy valaki minden perxéről beszámiljon,épp,hogy mi történt vele,mit csinál.Mist épp ebédel,most lement kajáért stb.Szószátyár vagy.

Biztos működhet,ha nem akarsz egyfolytában magyarázni,beszélni.

2019. aug. 1. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!