Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Keveset tudunk együtt lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keveset tudunk együtt lenni?

Figyelt kérdés
Regebben rengetegek voltunk együtt a párommal majdnem hogy minden nap. Kulon mentunk de a sérelmeket es a problemakat hatrebb hagyva újra kezdjuk. o idokozbe el kezdett dolgozni es elkoltozott az apjahoz aki nagyon megfogja. Igy nagykn keveset tudunk talalkoznj hetente 1szer vagy 2szer attol fugg hogy dolgozik és az apjaval nem dolgoznak e. Azt mondta hogy ez csak egy kis időszak igy es a megertesemet keri. Es meg is ertem és nem surgetem akkor jon mikor tud, csak én ugy erzem hogs kicsit eltavolodunk egymástol. Mert bar beszelunk messengeren es neha telefonon. De kicsit erzem az eltavolodast. Es tartok tole hogy aztan hozza szokunk ehhez a helyzethez es aztan nem fogjuk ugy igenyelni egymás társaságát (de ez lehet csak az en agyamba van benne) Kicsit feszengek is mikor talalkozunk egy ideig aztan jobb lesz. Pedig 2,5evig együtt voltunk.
2019. júl. 13. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt a helyzet, sokat együtt voltunk, szakítottunk, újra összejöttünk 2 hónap múlva. Most kb május óta áll fent nálunk is az a helyzet, hogy kevésszer, heti 1-2-szer tudunk találkozni, de ez helyzet nekünk is kb csak szeptemberig lesz így. Próbáld úgy felfogni, hogy ez erősíti a kapcsolatotokat. Nem azt mondom, hogy jó ennyiszer talizni csak, de amikor heti egyszer végre találkozunk, sokkal jobban várom az egészet, mindkettőnk részéről teljes boldogság van, sok mesélni való, amit messengeren elfelejtünk mondani. Kicsit olyan, mintha visszatért volna a kapcsolatunk eleji időszak, ugyanúgy pillangókkal a gyomromban várom a találkozást, és mindkettőnk részéről kicsit mintha visszatért volna a rózsaszín köd, lehet, hogy a te feszengésed is emiatt van.

Ha pedig tényleg az eltávolodást érzed, akkor próbálj programokat szervezni, menjetek el akárhova, sétálni, üljetek le egy parkba inni egy üveg bort, minket ez mindig kicsit összehoz, hogy teljesen fesztelenül, felszabadulva beszélgetünk, csak egymásra figyelve. De ha tényleg együtt szeretnétek lenni, 1-2 találkozás nem a világvége még, csomó kapcsolat létezik így, ne így fogd fel, rendben lesztek :)

2019. júl. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Teljes mertekben igazat adok ebben. En is ugy erzem mikor talalkozunk tobb nap utan hogy izgulok es tenyleg lehet erezni azt az erzest mint az elejen . Az eltavolodast akkor erezni mikor majdnem egy hetig nem talalkozunk de ez valoszinuleg tenyleg csak az en agyamban tortenik. (Sajnos hajlamos vagyok tul agyalnj dolgokat) de tudom en is hogy lesz ennel a helyzetnel jobb is majd idovel.
2019. júl. 18. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!