Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az ezen az oldalon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ezen az oldalon, ha valakinek határozott véleménye van egy témában, rögtön lepontozzák és más, tőle távol álló gondolkodásra akarják rábírni?

Figyelt kérdés

Pl. a szexkapcsolatos kérdésnél is kifejtettem, hogy nekem nem fér bele férfiként és erkölcsileg könnyű nőnek tartom azt, aki belemegy. Miért nem lehet tiszteletben tartani más véleményét, ertekrendjet ?


Ott is rá akartak bírni ennek elfogadására.


2018. okt. 17. 20:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%

Mert végidők vannak. És annyira el vannak korcsosulva, hogy az igazat hamisnak mondják, és a hamist igaznak.


Ezt jobb ha megszokod.

2018. okt. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
15%

Meglátták a mondandódban a "könnyű nő" kifejezést, ezért történt. A nők olyanok ebből a szempontból, mint a halottak. Csak jót szabad mondani róluk vagy semmit. A véleményeddel meg semmi baj szerintem.

32/f

2018. okt. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Pumukli alfahím ***** válasza:
33%
Mert sehol nem szeretik az egyéniségeket,és a gondolkodókat.Ha eltérsz a megszokottól,szétszednek.
2018. okt. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Ha kenyesebb temakat boncolgatsz, le leszel pontozva, de igy van ez az elet minden teruleten.
2018. okt. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Mert ki mered mondani amit gondolsz. Engem is leszoktak pontozni elég sokszor, mert úgymond "szembe megyek a tömeggel" de ez vagyok én a való életben is. Van saját véleményem és nem fogok beállni a birkasorba, csak hogy mindenkinek jó legyen.
2018. okt. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
Kit érdekel a lepontozás?! Ez is csak a véleménynyilvánítás egy formája. Amit egész nyugodtan le lehet szarni. 😎
2018. okt. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%

Mert vannak a százalékvadászok, akik mindig a kis rózsaszín, pihe-puha sablonos "beszéljétek meg", "azonnal rúgd ki", "adj neki esélyt" blablabla sablonos szövegeket puffogtatva.


Engem egyáltalán nem érdekel a százalékom, sőt...

2018. okt. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%

Ez a való életben is pontosan így van. Amíg nem azt mondod, amit az emberek hallani akarnak, addig furán néznek rád. Ha nem bírod a kritikát ne legyél őszinte.


Nekem pl semmi bajom nincs azzal, hogy nem szereted a szexkapcsolatos dolgokat, pedig én szeretem, de a csökkent képességűekkel ellentétben, én semmi szükségét nem érzem annak, hogy meggyőzzelek a saját véleményemről. Ez az én véleményem, a tiéd meg más. Egyikünk se árt vele a másiknak.


Na ez a felfogás 10/9 embernek nem megy...

2018. okt. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező én most kimondottan felpontoználak ha kérdés alatt is értékelhető lennél, mert én sem preferálom a szexkapcsolatokat és egyetértek veled.


Amúgy sokan ugyanazt a hülyeséget puffogtatják a túloldalon is... ami nagyon unalmas.

De pl. pont egy ubul valaakárhány felhasználóra figyeltem fel, mert a véleményünk mindig szembe egymással, és vitatkoztunk is rendesen több kérdés alatt is, de a kezdeti lerázás, helyett már kimondottan szimpatikus. Kevés olyan felhasználó van aki nem egy sémába áll be... és a legtöbben ezt unjuk.

Én el tudom fogadni az ellentétes véleményt, főleg ha nem "reflex" válasz. Ahol yin van ott legyen yang is alapon.

2018. okt. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%

Engem is lepontoznak. Ha csak valaszolok egy kerdesre, pl mi a tapasztalatod errol es errol, leirom es lepontozzak.

De a legjobb amikor ugyanazt irom mint masok es engem lepontoznak, masokat nem.

2018. okt. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!