Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, ti vállalnátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti vállalnátok, hogy a 19 -20 éves, még 2 évig tanuló, nem dolgozó szerelmeteket eltartjátok?

Figyelt kérdés

2019. aug. 1. 11:32
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
33%

igen


42/F

2019. aug. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
68%
Nem
2019. aug. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
74%
Nem vállalnám, hanem vállaltam.
2019. aug. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
61%

Amíg nem tudja magát fenntartani, addig lakjon koliban, mint a többi egyetemista. Ha nem dolgozik semmit suli mellett, csak a tanulás a dolga, akkor tanuljon annyit, hogy kapjon kolis férőhelyet, ne kelljen albiba mennie, vagy ingyenélősködnie egy hapsin.

Majd ha ellátja magát, mint a felnőtt emberek szokták, akkor ráér a csaj pasizni komolyabb, összeköltözős szinten.

2019. aug. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
69%
Nem, mert 2 év után valószínűleg úgy eltűnne, mint szürke szamár a ködben.
2019. aug. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
66%

"Majd ha ellátja magát, mint a felnőtt emberek szokták, akkor ráér a csaj pasizni komolyabb, összeköltözős szinten."


Pontosan. Aki nem felnőtt, ne akarjon úgy csinálni, mintha.

2019. aug. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
66%

Ha albérletben lakom, kifizetem azt és a rezsit , megengedném ,hogy odaköltözzön, de el kellene mennie diákmunkára, kaját, költőpénzt magának kellene megkeresnie. A konyhapénzt befeleznénk, a bulikra meg ruhára keresse meg magának.

Lehet hogy az elején simán hívnám hogy költözzön oda, de ezért szerintem egy idő után zavarna, hogy nekem nem marad megtakarítani valóm.

Ha adnék neki zsebpénzt, akkor valami komoly szakra kellene járnia, ahol nem fér bele még a hétvégi pár óra meló sem, közgáz, jog, ilyesmi.

Én is azt hiszem, aki felnőtt akar lenni, az vállalja ezzel minden velejáróját, ne csak a szimpatikusakat.


De nőként is megalázónak tartanám állandóan kéregetni.

2019. aug. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
40%
Nem. Erre vannak a diákmunkák, a szülők, a kollégium.
2019. aug. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
64%

szerintem az a pasi, aki ezt bevállalja, az

1.cserébe kér valamit (na vajon mit) és a csajnak is megvan a maga neve ebben a kapcsolatban.

2. lúzer, akit majd 2 év múlva otthagynak, mint szürke szamarat a ködben.

2019. aug. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 A kérdező kommentje:
A férfinak saját háza van.
2019. aug. 1. 12:05
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!