Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Szóval a párommal 1 éve jöttünk össze. Nagyon szeretem őt és ő is azt állítja szeret engem, viszont az elmúlt 2-3 hónapban vannak problémák. Én is hibázok nyilván, például elég gyakran féltékenykedek, de ezen próbálok javítani. Nagyon sokszor érzem úgy hogy nem érdeklem őt, nem keres csak nagyon ritkán, szinte mindig én hívom, vagy írok neki. Szinte soha nem mondja hogy szeret, max amikor én mondom neki (szerinte túl gyakran) visszamondja hogy ő is (általában). Néha kiabál velem, párszor megütött, mert szóba hoztam hogy mindkettőnknek változtatnia kéne mert különben nem lesz ennek folytatása. Akárhányszor kérem hogy segítsen nekem, hogy változzunk kicsit mindketten, mindig az lesz a vége hogy ő kiabál én pedig sírok, amivel felidegesítem és akkor pofon (nem nagy szoval soha nincs nyoma meg semmi). Nagyon szeretem őt. Szerintetek érdemes folytatni?
2019. aug. 1. 16:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
86%

Minden súlyosan bántalmazó kapcsolat néhány pofonnal kezdődik.

Ettől függetlenül a hisztit tényleg nem ártana befejezned, mert ha egy normális emberrel hoz össze a sors, az nem felpofoz, hanem inkább otthagy.

2019. aug. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Neeem aranyom, ez kamu, ha nem kamu akkor nagy bajok vannak odafent..
2019. aug. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Annyira szeretem ezt a kamuzást amúgy. Itt mindenki (tisztelet a kivételnek) annyira felhőtlen életet él (és persze aosem hibázik) hogy képtelen elhinni hogy ilyen is létezik?

Ha meg kamu akkor kamu

Én csak normális válaszokat kértem.

Sajnálom hogy mindenki csak annyit tud írni hogy "kamu"

2019. aug. 1. 18:38
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki írta, hogy kamu. Azt is írták, hogy hagyd ott, hülye vagy, hogy eltűröd, hogy pofozkodjon. Èrtem èn, hogy nem erővel csinálja (mèg), de jelkèpesen se pofozkodjon, nem úgy kell megoldani a problèmákat. Nem is èrtem mit szeretsz egy ilyen nyomorulton. Az első pofon után fakèpnèl kellett volna hagyni.
2019. aug. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
A pofonnal nem az a baj, hogy fáj, hanem hogy megalázó. Neked semmi önbecsülésed, becsicskultál ennek a baromnak. Nem csoda hogy nem vesz emberszámba, nincs benned semmi tartás. Hagyhatod magad továbbra is megalázni, vagy esetleg kinyithatnád a szemed. Mit szólnál ha a lányodat pofozgatná a pasija? Azt mondanád, semmi baj kislányom, kispofon az nem pofon?
2019. aug. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Sok boldogságot! :D
2019. aug. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Rockarc ***** válasza:
100%

Hogy allsz az asszony verve jo kozhelyzhez? Ha szerinted ez oke, akkor revbe ertel, gratulalok.

Leirom normalisan, mert nem fogod erteni. Azonnal hagyd ott, bant es fajdalmat okoz. Meg a rendorsegen is feljelenthetned, olyan bunt kovetett el. A tarsadalom nem turi, te miert?


43F

2019. aug. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Na, akkot itt egy válasz, ami NEKED segítség lesz. A többiek úgy közelítették ezt meg, mintha épelméjű, egészséges lelkű lennél. Nagy hiba.

Szóval. Hagyd abba a hisztit, a féltékenykedést! Nem csoda, ha felidegesíti magát ezen. Meg mit nyaggatod már ezzel a szeretlekezéssel? Biztos marha idegesítő lehet neki. Na és ezt mind összeadva, a pofont csak azért adja, hogy térj már észhez, mert egy hisztis, tapadós liba vagy. Neked az a dolgod, hogy kussban maradj, akkor szólalj meg, ha kérdez, ne mondogasd, hogy szereted, ne lógj rajta és a féltékenykedéshez végképp nincs jogod.

Majd későbbre jó tanácsok: Ne állj szóba más férfival, ne menj dolgozni, meg úgy egyáltalán sehova, kuss a neved, takaríts, főzz. Talán akkor a többi pofont, verést megúszod. Már amennyiben szeretnéd, persze.


További szép életet és boldogságot ezzel a fickóval. Egy főnyeremény.

2019. aug. 2. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!