Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaza van barátnőmnek? Fizikai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van barátnőmnek? Fizikai bosszú a lelki fájdalomért cserébe.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1 éve vagyok együtt barátnőmmel és 4 hónapja élünk együtt.

Volt 1 hete egy nagyon komoly veszekedésünk. Talán az eddigi legkomolyabb. Ő annak a végén megkérdezte, hogy legyantázhat-e engem. Én magyon zaklatott voltam és teljesen azt hittem viccel, így belementem.

Hétfőn bementünk egy dm-be, tudtommal csak tusfürdőért, de megállt a gyanták előtt. Akkor akkor mondtam hogy ez kizárt. Még mindig azt hittem csak viccel.


Ma megint nagyon osszevesztünk, és kiderült hogy azért akart legyantázni néhány helyen engem, mivel bizonyos dolgok miatt fájdalmat okoztam neki, és szemet szemért fogat fogert alapon ő ezt vissza akarja adni, és az jutott eszébe hogy az lesz erre a legmegfelelőbb ha legyantázza a mellkasom.


Normális az ilyen??



2019. júl. 4. 16:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Miért vagy vele, ha szerinted nem normális "az ilyen" és lépten-nyomon veszekedtek?
2019. júl. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Úristen, de egy éretlen gyerek szintjén van. Szakíts vele. Nagyon gyerekes a viselkedése.
2019. júl. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

Barátnőd nem normális.

Min veszekedtek ilyen gyakran?

2019. júl. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Pont annyira normális, mint az, hogy egy ilyen fostalicska kapcsolatban vagy egy ilyen éretlen pitschával. Szakítottad, szagolod.
2019. júl. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Hát ez eléggé nem normális reakció a barátnődtől. Miért vagy még vele együtt?
2019. júl. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Ha nagyon megbántod, meg leszúr egy késsel.

Most hagyd ott.

2019. júl. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha szemet szemért, akkor beszólna ő is olyat neked, ami fáj, csak sem agya nincs hozzá, sem ismerete rólad, hogy ezt megtegye. Szerintem ezt szépen mondd el neki, röhögd ki, úgy már megér egy gyantacsíkot. :D

32/f

2019. júl. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Ez már ijesztően beteges.Meg ciki...
2019. júl. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem most dumáld le vele, hogy OK, de ha ő megbánt, te ugyanezen az elven se.ggbe fogod dugni. Aztán naponta sértődj meg valamin látványosan. 😂😂😂
2019. júl. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
40%
ez a fétised kérdező?
2019. júl. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!