Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pályakezdő munkanélküli nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pályakezdő munkanélküli nő, főállású férfi, ha elkezdenek hobbiszinten, de versenyszerűen sportolni, belefér, hogy a sportcuccok, az utazások és a versenyek nevezési díját a férfi fizesse egyedül?

Figyelt kérdés

Mivel a nő nem tudná, ill. az a kis megtakarítása ami van, másra kell (tampon, fodrász, kozmetikus, napi szinten kaja).


A sport a futás, azon belül is a maratonok, és ami ehhez szükséges.

Futócipő, alsó- és felsőruházat, kulacs- és telefontartó, versenyek és az odautazások költsége.


A cuccok nem csúcskategóriás márkásak, de egy jobb futócipő is több tízezer, és a sportmelltartók is több ezer ft-t.


Nem nagyzolásból vesszük ezeket, hanem az egészségmegőrzés és a teljesítményfokozás miatt.


Tévedés, hogy akármilyen tornacsukába és melegítőbe lehet jól futni.

Szóval ezek költségét a férfi állná, a ruhába, cipőbe, kulacsba, telótartóba való beruházások nyilván egyszeriek, vagy hosszú távúak, de az utazások, versenyek, felkészüléssel kapcsolatos kiadások gyakoribbak.



2019. aug. 2. 00:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nektek belefér, akkor igen.
2019. aug. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férfi önként felajánlja, és nem megterhelő számára, akkor persze, belefér. Ha kizsarolva, kikönyörögve van, akkor elég tisztességtelen a nő részéről.
2019. aug. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

Húsz éve futok, több száz versenyen vettem részt. Futáshoz egyetlen dolog kell, jó cipő, de a cipő nem az árától lesz jó. 25 felett egyedül szögest érdemes venni.


Egyébként szerintem ez ígyis-úgyis a férfi lehúzása, de ezt már szerintem minden férfi megszokta a nőktől. Igazából az egész életetek nem szól másról csak a férfiak kihasználásáról.

2019. aug. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Egyébként a futás nem divatbemutató.
2019. aug. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, én tudom, mennyit számít egy jó cipő, de nem az árról függ, hogy jó-e. Persze mindenkinek más típus jó. De nem lenne pofám kifizettetni ezeket egy férfival, ha nem lenne munkám, keresnék.
2019. aug. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
# 4 kb. annyira értesz a témához, mint egy afrikai a hólapátoláshoz.
2019. aug. 2. 10:06
 7/13 A kérdező kommentje:
# 3 tévedsz, ma már nem elég a jó cipő, vagy ha ezt gondolod, leragadtál 20 éve...
2019. aug. 2. 10:08
 8/13 A kérdező kommentje:

"Nézd, én tudom, mennyit számít egy jó cipő, de nem az árról függ, hogy jó-e."



menj rá egy futófelszereléseket áruló webshopra, és nézd meg mennyibe kerül egy jobb csuka.


nem a kínaiba kell megvenni, a profik tudják, hogy amin nem szabad spórolni, az éppen a cipő, mert a későbbi sérülések csak még több pénzt visznek.

2019. aug. 2. 10:10
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálam a legtöbb "jó csuka" ott bukik, hogy 35-ös lábam van, és ilyen méretben minimális a kínálat. 🙂 Hidd el, tudom, hogyan kell JÓ csukát vásárolni, mert ekkora lábra alaposan szűrni kell a választékból. 20 ezernél többet eddig csak csizmáért fizettem, nem kímélem a cipőimet, de mind jó.
2019. aug. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%

Csak annyira nem értek a dologhoz, hogy 7 éves korom óta futok, többszörös országos bajnok tájfutó vagyok és atlétikai versenyeken is szép számmal indultam.


Te a kezdő amatőr sznob tipikus esete vagy, aki megjelenik 100 ezer forintos szerkóban csilli-villin, aztán 5 km után elkezd sétálni.

2019. aug. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!