Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pályakezdő munkanélküli nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pályakezdő munkanélküli nő, főállású férfi, ha elkezdenek hobbiszinten, de versenyszerűen sportolni, belefér, hogy a sportcuccok, az utazások és a versenyek nevezési díját a férfi fizesse egyedül?

Figyelt kérdés

Mivel a nő nem tudná, ill. az a kis megtakarítása ami van, másra kell (tampon, fodrász, kozmetikus, napi szinten kaja).


A sport a futás, azon belül is a maratonok, és ami ehhez szükséges.

Futócipő, alsó- és felsőruházat, kulacs- és telefontartó, versenyek és az odautazások költsége.


A cuccok nem csúcskategóriás márkásak, de egy jobb futócipő is több tízezer, és a sportmelltartók is több ezer ft-t.


Nem nagyzolásból vesszük ezeket, hanem az egészségmegőrzés és a teljesítményfokozás miatt.


Tévedés, hogy akármilyen tornacsukába és melegítőbe lehet jól futni.

Szóval ezek költségét a férfi állná, a ruhába, cipőbe, kulacsba, telótartóba való beruházások nyilván egyszeriek, vagy hosszú távúak, de az utazások, versenyek, felkészüléssel kapcsolatos kiadások gyakoribbak.



2019. aug. 2. 00:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

“nem a kínaiba kell megvenni, a profik tudják, hogy amin nem szabad spórolni, az éppen a cipő”


Mondod ezt úgy, hogy neked semmi pénzed és mással akarod megvetetni 😂😂😂

2019. aug. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt meg nem hallottad h addig nyujtozkodj ameddig a takarod er? Szerencsetlen pali...lehuzos ribi vagy. :( Arra kolta amire van penzed vagy keresd meg ra magad.
2019. aug. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"aztán 5 km után elkezd sétálni." - Nana, mindenki volt kezdő, ne bántsuk az 5km-eseket, a kérdezővel nem ez a baj, hanem az, hogy kezdőként okosabbnak akar tűnni a témában, mint amennyire a tapasztalatai és a tájékozottsága engedik.


Futásban én is kezdő vagyok, cipővásárlásban viszont pont a 35-ös méretem miatt alaposan rutinos. Gyerekcipők sok boltban 33-34-es méretig vannak, felnőtt cipők a legtöbb helyen 36-nál kezdődnek, 35-ös lábra alig hoznak, de az annyira határeset, hogy a növésben lévő gyerekek és a kis lábú felnőttek egyaránt lecsapnak rá, és gyorsan elfogy, ha van is ekkora. Sok gyártó nem is gyárt ekkorát, rossz cipőt én sem akarok hordani, mert 100 évesen is akarom még használni a lábaimat (ha megélem azt a kort). De az ár és a minőség nem mindig egyenesen arányos.


Egyébként is ha már futás, többféle lábállás létezik, és az eltérő lábállásokra nem mindegy, milyen cipőt vesz valaki. Meg mindenki másképp fut, másképp mozog, én például általában hamar kitaposom a cipőimet (nem vagyok túlsúlyos, egyszerűen ilyen a mozgásom), ezért ki kell egészítenem talpbetéttel, lúdtalpas nem vagyok, szóval csak olyan talpbetétre van szükségem, ami jól bírja azt a terhelést, amit én rárakok, más meg szinte lebeg és alig terheli a cipőit.


Gyártók is változtatnak a termékeiken, van, aki évekig egy adott márkára esküdött, aztán egyszer csak piacra dobtak egy olyan terméket, ami az ő lábára, valamiért nem volt jó, váltani kellett.

2019. aug. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!