Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen munkarendben dolgoztok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen munkarendben dolgoztok?

Figyelt kérdés
mennyire hat ez ki a kapcsolatotok minőségére? Hogyan oldjátok meg a minőségi időt?
2019. aug. 2. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig folyamatos munkarendben dolgoztam. Hétfőtől vasárnapig 0-24-ben van/volt nyitva, ennek megfelelően alakult a beosztás. Az első munkahelyem még egész barátságos volt, mert volt egy délelőttös műszak az ügyeletes meg 24 órás volt. A hétvége és ünnepnapok szintén 24 órásak voltak. Ez egyébként egy állami kórház volt és gyakorlatilag éhbérért dolgoztunk.

Az új helyem is most már non-stop nyitva van, de ha épp kevesebben vagyunk a szabadságolások miatt könnyen összejön egy hónapban 220-250 óra egy hónapban(cserébe viszont vagy 2-3 ember keresetét is hazaviszem).

Jelenleg nincs kapcsolatom, ha lesz, akkor max visszafogom magam és nem vállalok be annyi túlórát, ha nem muszáj. Egyébként pár(2015-17-ig) éve sok mindent sikerült összeegyeztetni. Levelezőn egyetem, munka, házimunka, külön tanár, jogsi, párkapcsolat, és akkor még a régi helyemen voltam és csak 120 órát dolgoztam egy hónapban.

2019. aug. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettonknek office melo, reggel en lepek hamarabb o dobja el a gyerekeket suliba, du en szedem fel oket, parom marad tovabb.

Kb minden nap jut 3-4ora egyutt.

2019. aug. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
12 órában, 4/4 leosztásban: 2 nappal, 2 éjszaka, négy szabad. (olajipar) Távkapcsolatom volt legutóbb, nem nagy távolsággal ugyan, de az agglomerációban lakom, az exem pesti volt, így mindenképp csak hetente találkoztunk. Kihoztuk belőle amit csak lehetett. Én nem dolgoznék normál 8 órás, 5/2 elosztásban, a 2 szabadnap az szinte semmi...
2019. aug. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hétköznap reggel 7-től este 6-7-ig dolgozom, a pénteki műszakom rövidebb pár órával és a hétvégéim is szabadok. Nincs párkapcsolatom és nem is keresek. Úgy gondolom ahhoz kevés a szabadidőm, hogy kialakitsak és fenntartsak egy normális párkapcsolatot.
2019. aug. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
H-p: 16.00-21.00 -ig. Minden héten van pár nap, mikor itthon nincs sok dolgom, ilyenkor délelőtt beleférne a tali, már ha volna kivel... Hétvégéim szabadok. A napi 5 óra munka épp elég.Amikor több órát dolgoztam, amellett már nem jutott volna energiám még kapcsolatra is, pont ezért léptem le. Nem azért élek, hogy csak dolgozzak!!
2019. aug. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
H-p 8 óra. 3 műszak. Ha váltóban vagyunk ő délelőtt én délután..hétközben nem is találkozunk. A hétvége általában szabad de van higy akkor is megy a párom. Én is szoktam de akkor csak 2 órát kell bent lennem. A vasárnap fix hogy mindketten itthon vagyunk.
2019. aug. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálam állandó h-v 0-24 ügyelet van 12oras műszak havi olyan 200ora feletti munkával mert pihenő napon is mindig valami bejön. Ha valaki beteg akkor több.

Párom h-p 7től 3 vagy 4ig dolgozik változó. Minden héten legalább egy napot meg pár délutánt együtt töltünk s úgy foglalkozunk gyerekkel, családjainkal. Azért kettesben mindig van pár óránk szerencsére.:)

2019. aug. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!