Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most tényleg én vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg én vagyok a hibás mindenért és alázkodjak meg?

Figyelt kérdés
Annyi a lényeg, hogy párom lebukott, hogy mikor rosszban voltunk mással kefélt. Mikor ez nemrég kiderült volt egy vitánk amióta én vagyok a hibás mindenért neki, mert kapott egy pofont. Most teljes kiábrándulásban van, még ő diktál, hogy örüljek, hogy szóba áll velem. Fenyeget, hogy nem jön velem nyaralni meg ilyenek. Sajnos a repjegy már megvan.

2019. aug. 2. 19:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Ha a rosszban voltunk azt takarja hogy "szünet" volt akkor te vagy a ludas. Ha akkor is kapcsolatban voltatok csak épp hullám völgyben akkor mindketten. Ha valaki megcsal szakitok. Ha megüt szintén. Tulajdonképpen miért vagytok még együtt?
2019. aug. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
félredugás, pofozkodás... igazi proli kapcsi mennyország. :D Egy repjegy lenne a legutolsó dolog ami miatt aggódnék.
2019. aug. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Jah
2019. aug. 2. 19:21
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem viszel valami havert inkább nyaralni?! Kell ez neked, hogy amikor állítólag pihensz, akkor is terrorizáljon?
2019. aug. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem megalázkodni kell, de mivel megütötted, legalább kérj bocsánatot. Ha nem tudod túltenni magad azon,hogy volt neki más is, akkor szakíts vele, de az erőszakra nincs mentség.
2019. aug. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Vissza lehet váltani az a repjegyet.
2019. aug. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lehet :/
2019. aug. 2. 22:28
 8/17 Izabella220 ***** válasza:
100%
Nehogy könyörögj neki. Ezt nevezik manipulálásnak.
2019. aug. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Megütni nem kellett volna, ezèrt valóban hibás vagy. Nem tudom hogy volt ez a "mással kefèlt", szünetet tartottatokk ès akkor, vagy csak èpp összevesztetek, de igazából mindegy is, ennek a kapcsolatnak annyi. Èn biztos, hogy nem maradnèk olyannal, akinek ennyire mindegy, csak valakivel legyen, nem valószínű, hogy szeret. A másik az, hogy manipulál ezerrel. Benned kelt bűntudatot, ès magát helyezi áldozat szerepbe, amihez jó ürügy a pofon. Meg nyaralással zsarol? Most az ilyen kinek kell? Menjen akkor isten hírèvel.

Egy lefoglalt nyaralás miatt nem erőltetjük. Több veszett Mohacsnál.

Menj el egyedül ha hívd el egy barátod, családtagok, aki tud menni.

2019. aug. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Szerintetek mitévő legyek ?

Nagyon erős elképzelése van arról, hogy ő nem hibás és különben is az már milyen rég történt féléve ...aham csak most bukott ki hogy mivan.

2019. aug. 3. 08:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!