Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is én voltam a hibás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is én voltam a hibás?

Figyelt kérdés

31 éves nő vagyok,párom azaz exem 34. Ő hétköznap dolgozik 8-16ig és változóan 8-21ig.

Kiderült, hogy zsírmája van,fogyóznia kéne,figyelni az egészségére. Én igyekeztem úgy főzni,hogy jó legyen neki is de reggelente ,,véletlenül" otthon hagyta általában,majd rendelt magának,gyrosozott,pizzázott. Gyógyszerét egyszer elfelejtette lehúzni a wc-n de ő ,,beleejtette".

Egész délután otthon volt majd mikor én este hazaértem,a reggeli mosás a gépben maradt,szalámis papírok szanaszét,tányér mosatlanúl,ő meg tespedt a szobában és a legnagyobb baja az volt mindig,miért nem szexelünk többet. Eleinte nem akartam megbántani,de a végén már mondtam neki,hogy nem kívánom már azt a lusta dögöt aki lett belőle. Utána elkezdett edzeni,de kb másfél hét után megunta,újra elkezdte amit előtte.

Én mindent megtettem úgy érzem.Támogattam,igyekeztem segíteni de állandóan hibáztatott...a legnagyobb baja tényleg az volt miért nem vagyunk többet együtt,miért neki kell mindig kezdeményeznie.

Szerettem őt,de nem tudtam már rá úgy nézni,mint azelőtt amikor még edzett,tett vett,segített,akit minden percben letudtam volna teperni.

Betelt a pohár és elköltöztem,szakítottam.Nemhogy változott volna,most még igénytelenebb lett,nyakik érő szakálla lett,egyre zsírosabb és lustább.

Mit ronthattam el?


2019. jún. 6. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Te nem rontottál el semmit

Ő kényelmesedett bele ebbe a kapcsolatba ..

És az hülyeség hogy ha azzal akar valaki támadni h ha szereted akkor így is kívánod.

Nem. Azért mindennek van határa. Mert nem ebbe az emberbe szerettél bele..

Rádásul mindent megtettel hogy helyre jöjjön egészségügyileg.

Én teljesen megértelek.

2019. jún. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmit sem rontottál el, nem tudsz embert faragni belőle. Az élet tele van lemondással és ebbe beletartozik az is hogy hogyan szabad étkezni. Bármennyi pénzt össze lehet hajhászni, de egészséget nem, sajnos ez a tény őt nem érdekli. Igazság szerint jobb is hogy vége lett a szerelem ellenére, mert te jobb és megfontoltabb embert érdemelsz tőle. Lépj túl és örülj hogy nem kell asszisztálni a leépülését.

30/f

2019. jún. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Tök mindegy, ki volt a hibás, mivel szakítottatok. Lépj tovább!
2019. jún. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mièrt, valaki azt állítja te vagy a hibás? Ne foglalkozz vele. Nem kell bűnbakot keresni. Nem működött, lèpj tovább.
2019. jún. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!