Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert dicséri előttem a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert dicséri előttem a másik nőt?

Figyelt kérdés
Parom miután sokáig -beszélgetett egy csajjal a társaságban előttem beszelte meg a haverjával hogy milyen szép lány.miert csinálja ezt ha tudja hogy engem megbánt ezzel? Arról nem is beszélve hogy hallottam hogy a csaj mondta neki hogy szóljon neki ha program van és parom mondta hogy rendben . Azt mondja szívesen eljön a mert sajnálja mert szakított szegény a pasijával de mivel tudja hogy nekem nem tetszene ezért nem hívja. Ezt sem ertem ...miert csinálja ezt? Mi ez nálatok férfiaknál? Azt mondja ot nem zavarna ha ellenkező esetben ilyen lenne pedig tudom hogy zavarna. Miert csináljatok ezt férfiak? Tényleg őszintén érdekel hogy mi lehet ennek az oka .tényleg nem érdekel titeket egy cseppet sem hogy ezzel megbánthatók a barátnőtöket?
2019. aug. 3. 02:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már lélekben nem vagy a barátnője. Tuti hogy neki is bejön a csaj, meg a csajnak is bejön ő. Ott már valami alakul köztük. Majd fog vele találkozgatni titokban ezek után.
2019. aug. 3. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat kicsit érthetetlen szóval szívesen elhívna őt a programokra mert sajnálja csak miattam nem hívja és ezt el is mondta nekem.tenyleg el kellene fogadnom szó
2019. aug. 3. 02:35
 3/12 Rockarc ***** válasza:
100%

Van egy jo hirem meg egy rossz.

A jo:

Nem akar megcsalni. Akkor nem ilyen nyiltan csinalna.


A rossz:

Egy faragatlan paraszt. Valoszinuleg csak az egojat hizlalja, hogy foglalkozik vele a csaj. Ha letiltod rola, akkor jol felhaborodna es kikerne maganak, hogy "ugy nezzet ra" stb. De jo lenne minimalisra csokkenteni a talalkozasokat azzal a csajjal.


Problema akkor lehet, ha a csaj rastartol, mert akkor tuti nem rugja le magarol. Ha a csaj maganyos, akkor a baratnoi "mentsek" meg, ne a ferjed.


43F

2019. aug. 3. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy miattad nem hívja, pont azért mondtam, hogy magatokkal nem fogja vinni, de a hátad mögött tuti hogy fognak párszor találkozni. Először majd kezdődik "amolyan" véletlen összefutásokkal, aztán majd szépen át megy.

Sokan sajnálják a kidobott kiskutyákat/macskákat még se viszik haza. Ez most kb ugyan olyan. Eleve ha jól rémlik úgy írtad, hogy a csaj dobta a pasit, szóval eleve nem is értem minek kellene sajnálni.

Első voltam.

2019. aug. 3. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

jaj ugyanezt mondtam neki én is mint te..hogy én is jártam hasonló cipőben szakítás után , nekem ott voltak a barátnőim, de inkább kimentem külföldre dolgozni teljesen egyedül, hogy új emberként térjek vissza a barátaimhoz és ne megtörve lássanak. szóval ezért nem értem a leányzó miért pont egy olyan srácnak mondja , hogy szóljon neki ha a program van akinek barátnője van. No meg tényleg csak őszintén érdekel itt főleg a férfiak véleménye , hogy ezt miért csinálják a férfitársaitok? Én elfogadom azt is , ha azt írjátok nőként féltékeny vagyok és ez rossz dolog és nincs ebben semmi baj ha a férfi elmondja előttem , hogy a másik nőt szépnek tartja, csak kíváncsi lennék, hogy mások mit gondolnak erről. Szeretem a dolgokat megérteni és ha velem van a baj, akkor hajlandó vagyok változtatni ezen és kinőni ezt a fajta gyerekes féltékenykedésem. Én mindig odafigyelek amúgy, hogy még véletlenül se mondjam a párom előtt egy másik férfira hogy milyen jóképű pasas, mert nem szeretném ezzel elvenni az önbizalmát, de a párom szerint ezt teljesen normális hogy más nőket is szépnek tart hiszen van szeme.

Az rendben is van, csak feltétlenül hallanom kell ezt nekem is?

2019. aug. 3. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nem a férfi dobta ki úgy tudom, és most szenved miatta ezért sajnálja.
2019. aug. 3. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
a kérdésem végül is arra irányul főleg, hogy ti férfiak miért dicséritek a másik nőt a barátnőtök előtt ha csináltok ilyet. Ez szokványos vagy csak az én párom ilyen őszinte , illetve ha tudjátok hogy nyilván ez rosszul esik a barátnőtöknek akkor miért teszitek? Nyilván tarthat szépnek nőket egy férfi, csak nem gondolom , hogy azt el is kell mondani a barátnő előtt.
2019. aug. 3. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Rockarc ***** válasza:
73%

#5

Mondom, hogy kreten. Eloszor is eszre sem kene vennie a csajt. Masodszor meg nem kene kielemeznie a baratnoje elott.


Nem minden ferfi ilyen. De eleg sok meg igen. Egyszeruen csak jobb mentalitasu ferfit kene valasztani baratnak, ennyi a titok. En nem csodalom, hogy igy felkapjatok ra a vizet, gondolom otthon nem mond ilyeneket nektek. Ez nem kene, hogy valook legyen, de szerintem boven szar mar a kapcsolat annyira, hogy van mar 1000 masik okod is lapatra tenni. A faragatlansag rengeteg modon megnyilvanul, ez csak az egyik a sok kozul.


Amugy milyen kapcsolat az, ami a masiknak fajdalmat okoz es nem epit, ebben az esetben onbecsulest, hanem rombol? Mi kell meg a casus belli-hez? Szerintem egy asztalborogatassal sem fog valtozni a helyzet, aki paraszt az az is marad, varazsutesre nem fog valtozni.


43F

2019. aug. 3. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
köszönöm utolsó a véleményed, úgy látszik akkor ez nem minden férfire jellemző..:S talán az a baj, hogy én nem nagyon nézek meg más pasikat ha párom van és ezért nehezebben tudom tolerálni hogy a párom észreveszi más nők szépségét..
2019. aug. 3. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A te parod a taho. Nekem is volt egy ilyen. A hangsuly a VOLT szon van.

Utana megismerkedtem egy ferfival. Akivel lassan 8 eve vagyok egyutt. Tudom rola hogy szereti a szep noket, stb. Soha nem lattam ha egyutt voltunk hogy mas not bamulna! Soha nem erzekelteti hogy van mas szep lany is rajtam kivul szamara... hat neki van gondoskodo szereto baratnoje, az elozo maganyosab cseszhegetheti az egojat maximum jelenleg :D...

te dontod el meddig viseled ezt el. De elek a gyanuperrel hogy ez nem az elso ilyesmi eset amikor az onbizalmad csorbitja...

2019. aug. 3. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!