Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert dicséri előttem a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert dicséri előttem a másik nőt?

Figyelt kérdés
Parom miután sokáig -beszélgetett egy csajjal a társaságban előttem beszelte meg a haverjával hogy milyen szép lány.miert csinálja ezt ha tudja hogy engem megbánt ezzel? Arról nem is beszélve hogy hallottam hogy a csaj mondta neki hogy szóljon neki ha program van és parom mondta hogy rendben . Azt mondja szívesen eljön a mert sajnálja mert szakított szegény a pasijával de mivel tudja hogy nekem nem tetszene ezért nem hívja. Ezt sem ertem ...miert csinálja ezt? Mi ez nálatok férfiaknál? Azt mondja ot nem zavarna ha ellenkező esetben ilyen lenne pedig tudom hogy zavarna. Miert csináljatok ezt férfiak? Tényleg őszintén érdekel hogy mi lehet ennek az oka .tényleg nem érdekel titeket egy cseppet sem hogy ezzel megbánthatók a barátnőtöket?
2019. aug. 3. 02:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

hát annyi , hogy szerinte normális hogy szépnek lát más nőket mert van szeme. Lenstégére szóljon , hogy amikor látta rajtam,hogy kezdek kiakadni mert még mindig azzal a lánnyal beszélget akkor próbált úgy helyezkedni, hogy máshova üljön ne a lány közelébe, viszont ugye átült velem szembe és ott kezdett el a közös barátunkkal a lányról beszélgetni, és ott hangzott el, hogy szép.

Nyilván azt megértem, hogy hallottam , hogy a lány kérte, hogy szóljanak neki, ha program van mert egyedül érzi magát gondolom, nyilván nem mondhatta azt , hogy nem szólunk, de akkor miért mondja el nekem , hogy igazából szólna neki szívesen mert sajnálja csak tudja , hogy kiakadnék és ezért nem szól neki.

Hát lehet bunkósság a részemről, de én megmondtam , hogy nekem nem fér bele még egy barátnő a társaságba , főleg egy olyan akit szépnek tart.

Ott vannak a régi osztálytársai, haverbarátnői őket elfogadtam de új " lányt akit szegényt elhagyott a pasija azt már nem...szerinte betegesen féltékeny vagyok....

2019. aug. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Csinald meg vele ugyanezt. Csak van korulotted egy helyes pasi? Ugy mar mindjart nem tetszene neki :D
2019. aug. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!