Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a rosszabbik eset ha lelkileg kerültem közelebb egy másik férfihoz?

Figyelt kérdés

Barátommal 3 éve vagyunk együtt, szeretem azonban, kissé már beleszokott a kapcsolatunkba, nem mondja,hogy szeret és keveset is foglalkozik velem. Azaz sokat együtt vagyunk, de nem ölel át magától, csókot is én szoktam kezdeményezni. Szexelni már kb. havonta egyszer szoktunk, azt is én hozom fel általában, pedig a kapcsolat első évében nem így volt. (heti 2-3)

Emellett körülbelül egy éve nagyon szimpatikus lett az egyik közös haverunk, aki külsőre egyáltalán nem tetszik viszont a belső értékeibe "beleszerettem". Senki nem tud róla, direkt nem is akarok annyit a közelében lenni, de sokszor elkerülhetetlen. Úgy érzem neki tetszem, sokszor engem figyel, túl udvarias velem. Párommal meg kevésbé kedves mint régebben. (ez nem csak nekem tűnt fel)

Ha például szeretnék egy innivalót a bárban akkor a haver hamarabb ugrik mint a saját barátom.

Mit csináljak? Ha javítanánk a kapcsolatunkon akkor elmúlna az érzés a második férfi iránt? Elmondani nem szeretném a barátomnak, de valahogyan mégis jeleznem kellene neki,hogy elbizonytalanodtam. Hogyan?

Ez az első eset,hogy egy férfinak nem a külseje fog meg először hanem a belső értékei.



2019. aug. 3. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Ez nem a te hibád,hanem a párodé. Minden elhidegülés így kezdődik
2019. aug. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem vagy tisztázd a pároddal, mit érzel, és ha még van esély, és szeretitek egymást, mentsétek meg.

De nem normális, hogy ennyire kihűlt ennyi idő után.

Nem csoda, ha törődésre vágysz.

2019. aug. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Szerinted ha a barátod haverjával lennél 3 éve, akkor is ilyen lovagias lenne?

Hidd el nekem,hogy nem túl valószínű.

Egy kapcsolat két emberen áll,ha bármilyen probléma vetődik fel, akkor azt a pároddal kell megbeszélni.

Új seprű jól seper!

2019. aug. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az a nehezebbik eset, igen jól látod.

Ha javulna a kapcsolatod a pároddal, valószínűleg vissza tudna hódítani. Beszélj vele. Mondd el, hogy hiányzik neked és jó lenne, ha több időt töltenétek együtt. Nem javaslom, hogy borítsd ki a bilit és zúdítsd rá a barátjával kapcsolatos érzéseidet, mert azzal kínos szituációba kerülhetsz te is, ő összeveszhet a haverjával stb.

Remélhetőleg észbe kap és hajlik rá, hogy rendbehozzátok a kapcsolatot.

Randizzatok, legyetek együtt, beszélgessetek.

Ha rövidesen nincs jelentős változás, akkor ne erőltesd tovább. (Azért 3 év még nagyon kevés, ennyi idő alatt elég fura, hogy ennyire belekényelmesedett a kapcsolatba)

2019. aug. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!