Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavarja a páromat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a páromat, hogy flörtölök a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Megcsalás még nem volt belőle, de ha bejön hozzánk egy jó pasi, nem tudok karót nyelten állni, mintha egy apáca lennék, a jó pasikkal szoktam flörtölni. Ez csak úgyis addig tart, amíg ott tartózkodnak, aztán mindenki megy a saját dolgára. Ma bent volt a párom a munkahelyemen és ezt látta, és kérdezte hogy mindig így viselkedek ha pasi jön be? Mondtam igen, de ez semmi komoly, megcsalni nem fogom... Mégis zavarja. Mit csináljak, most hagyjam abba csakmert őt zavarja? Hogy értessem meg vele, hogy csak ő veszi túl komolyan és túlféltékenykedi?
2019. aug. 3. 17:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Trollkodsz ugye? Azért hagyd abba mert etikátlan mássak flörtölni ha van valakid. Nem kell karót nyelten állnod de lehetsz kedves flörtölés nélkül is.
2019. aug. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem csak az a két véglet létezik, hogy valaki vagy felveszi a burkát és elbújik, ha férfi kolléga lép be az épületbe, vagy kelleti magát és másokkal flörtöl a párja szeme láttára, de biztos csak én vagyok így ezzel.
2019. aug. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég írtad ki, hogy lefeküdnél pénzért olyannal, aki tetszik. Mondjuk talán ez is közrejátszik benne.


Nemcsak ő veszi túl komolyan, szerintem ez gyerekes. Miért kell a puncidnak bizseregnie a munkahelyeden? Ott dolgozz.

2019. aug. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi vagyok, te mit szólnál, ha a párod minden csinos nővel flörtölgetne.
2019. aug. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#3 igen, de azt is írtam, hogy csak akkor ha nem lenne barátom.


#4 ő nem olyan. Túl komoly ahhoz. Azt mondta, már próbálkoztak nála fiatal lányok munka kőzben, de nem tudta komolyan venni őket.

2019. aug. 3. 17:19
 6/14 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
29%

Érdekesnek találom ezekben a kérdésekben, hogy a kérdező sosem ajánlja fel az aktuális párjának, hogy:

"Figyi drágám, te is nyugodtan flörtölgess más csajokkal, mert tudom, hogy úgyse csalnál meg és ez úgyis csak egy kis ártatlan flörtöcske, szóval nyugodtan csináld te is". :D

Nem, ilyen sose lesz, ellenben a barátja ha csak rápillant tizedmásodpercre az utcán egy nőre, máris vérben forog a szeme, s rögtön a bosszút tervezi, hiszen ugyan pusztán csak ránézett, de azzal szerinte rögtön meg is csalta őt a srác. :D

Amit szabad Jupiternek, azt nem szabad a kisökörnek, ugye csajok, ugye kérdező?

2019. aug. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%
Nem ugye csajok, csak ugye kérdező, ne rontsd el a szuper kommentedet.
2019. aug. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#6 ez így van, nem tagadom. És mi van azzal, hogy ti férfiak lefeküdhettek akárkivel, és annál menőbbek lesztek, mi meg ha buli után hazamegyünk idegen pasikkal, akkor k_rvák vagyunk? Amit szabad jupiternek, nem szabad a kisökörnek, ugye pasik?
2019. aug. 3. 17:26
 9/14 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
25%
#8: Mégis kinek a szemében leszünk "menőbbek"? Csak nem a tiétekben? Ne vágd magad alatt a fát, pls.
2019. aug. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Ramos ökle ***** válasza:
100%

A flörtölés önmagában még nem lenne olyan nagy baj, bár eléggé szegényes lelkivilágú az, aki szerint csak a karótnyelés illetve a flörtölés létezik, más nem. Mondjuk úgy, egyszerű lélek, na. :D

Az viszont taplóság, ha az ő jelenlétében is ezt teszed. Innen is látszik, h azért teszed ezt meg, mert megteheted, a pasid egy papucs, akit kihasználsz valamilyen oknál fogva. Ha a nőm előttem flörtölne, másnap már szingli lenne, az biztos. :D

Szép pár lehettek. :D Mondjuk őt sajnálom kicsit.

2019. aug. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!