Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy lány miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy lány miért nem vállalja fel a pasiját a munkahelyén, ezzel mindkettejüket kellemetlen helyzetbe hozva?

Figyelt kérdés

A lány mindig mondja, hogy várjanak még egy kicsit, de elmondása szerint ennyire az első szerelmébe volt csak szerelmes (25 éves).

A lány nagyon szép, bomba alak, gyönyörű pofi, brutálisan selymes bőr. Mivel nem vállalja fel a pasiját, ezért állandóan nyomulnak nála, amit persze rendre visszautasít, de a pasinak ez kellemetlen.

A pasinak meg folyamatosan ajánlgatják a csajokat, szervezik a randikat, amiket sorra mondd vissza. A csávót kb. melegnek nézik már.

Mit lehet ilyen helyzetben tenni?



2019. ápr. 22. 16:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Na ezért sem kezdünk munkatárssal!
2019. ápr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%
Vár egy tőled jobbra. Akiket eddig visszautasított állítólag, azok között nem volt jobb.
2019. ápr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
60%
Na szerinted mégis miért? Nyilván imponál neki, hogy nyomulnak rá a férfiak esetleg van még valaki más is a képben, aki miatt egyedülállónak akar tűnni.
2019. ápr. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Hülyeség!!!

Munka után mindig együtt lennének, nem lenne ideje sem a lánynak mással kavarni!

Ne töröltesd a kommentjeim!

Fáj az igazság?

2019. ápr. 22. 19:04
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező én úgy látom, hogy itt neked fáj az igazság.
2019. ápr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Ja, mert te aztán megmondod a tutit 2 számodra vadidegen emberről egy pár soros kérdés után, amit kételkedés nélkül el kell fogadni.

Na menjél aludni...

2019. ápr. 22. 19:22
 7/24 anonim ***** válasza:
67%
Figyelj csak! Én még nem írtam eddig, de most megteszem. Ha valaki nem vállal fel, annak az az oka, hogy nem érdekled, és vár valakire, aki tényleg megfogja. Vagy már van valaki, aki előtt nem akar lebukni, ahogy előttem írták. Mi ezt nem rosszból, hanem tapasztalatból írjuk. Ennyi.
2019. ápr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
83%
Minek teszel fel kérdést, ha nem vagy képes megemészteni a válaszokat?
2019. ápr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Megértem, hogy így jártatok, át lettetek csapva, megcsaltak titket stb...

De minden eset más!!!

2019. ápr. 22. 20:40
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindenki ebben a boldog önáltatásban leledzik, amíg pofán nem csapja a valóság. Jó álmodozást.
2019. ápr. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!