Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mit jelent? Én sportos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? Én sportos alkatú nő vagyok, viszont a páromnak más a vágya.

Figyelt kérdés

A páromnak a telefonjában találtam olyan meztelen képeket amelyeken "BBW"-k szerepelnek,(a nagyobbik BBW...) Kérdeztem, hogy mi az oka, de csak kinevetett.. Ti mit csinálnátok ilyen helyzetben?


Válaszotokat előre is köszönöm.


30/N



2019. aug. 4. 01:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a szexuális életünk rendben lenne, és éreztetné velem, hogy tetszem neki, addig magasról tennék rá, hogy szabadidejében mire veri ki. Egészségére.
2019. aug. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!