Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak a 40Xhez közel még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak a 40Xhez közel még mindig fontosabbak a szülei, mint a párja. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Ugyan nem régóta vagyunk együtt, de ezt én egyre jobban furcsállom. A mi családunkban is fontosak a szülők, de ez már túlzás.

A szülei gyakran "megkérik" (szerinte), hogy egész hétvégéket töltsön náluk és vigyázzon a házra, mert ők elutaznak. Hétközben meg későig dolgozik, nem igazán tudunk bárhova is elmenni. Érdekes, ha velem kell elmenni valahova, soha nincs semmi ötlete, már hónapok óta tervezzük a mozit, színházat, nyaralást, mintha nem érdekelné az egész. Nem tudom hova tenni.

Persze, ha szóvá van neki téve, azt érzelmi zsarolásnak veszi, hogy én arra kényszerítem, hogy válasszon.


Csak szerintem nem stimmel itt valami? Páromnak van testvére, akinek van családja ugyan, de a gyereke már nem kisbaba, ennyi erővel ő is mehetne a szülőkhöz 1-1 hétvégére. Én is tisztelem és szeretem a szüleimet, igaz messzebb is élnek tőlünk, de ők soha nem is kértek tőlem ilyesmit.



2019. júl. 4. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Menjen vigyázzon a házra, te meg mindig elmész magad külön programokra. Egy idő után megunja a felvigyázást, elkezd irigyelni, és veled tart. Ha meg nem így lesz, akkor legalább megszabadultál egy szülői papucsól és te jól érzed magad máshol másokkal.
2019. júl. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Vigyázzon a házra? Tehát úgy, hogy a szülei ott sincsenek? Tehát nem a szüleit látogatja, hanem egyedül van egy házban?

Hát, nekem ez nem annyira arra utal, hogy a szülei fontosabbak, hanem, hogy egyedül akar lenni. Miért nem mész te is? Ott hétvégézhetnétek kettesben. Ha ezt nem akarja, akkor ennek semmi köze a szülkeinek, a kapcsolattal van a probléma. Különösen, hogy amúgy semmit nem igazán akar veled csinálni.

2019. júl. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, amúgy meg feltalálták a zárat meg a riasztót, nem kell élő embernek "vigyázni a házra", ez eléggé kifogásszagú :D Nem akar veled lenni, vagy egyedül akar lenni. Kérdezz rá.
2019. júl. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség, vigyázzon egy házra egész hétvégéket, mikor a barátnőjével is lehetne?

Még ha egy- két naponta "ránézne" a házra, azt mondom.. 20 percre, hogy minden ok. Bár van riasztó, de hogy ott tespedjen egy hétig, mert a szülők nyaralnak...

Ne csinálj semmit, kezd el programokat csinálni magadnak, barátnőkkel, ismerősökkel, itt a nyár, strand, koncertek.

Ha meg nem veszi észre, hogy megvagy te nélküle is, úgyhogy jobb, ha odafigyel, ha nem akar elveszíteni, hagyd neki, hogy rájöjjön.


Veszekedni nem érdemes vele, mert támadásnak veszi, de ha marad így minden, ne bánd, 40 körül ha itt tart.. Lassan meg majd öregek és betegek lesznek a szülők, azért nem fog veled foglalkozni, szóval... Hagyd neki szépen csendben rájönni, mit akar, míg te úgyis jól érzed magad, ha már vele nem lehet, akkor más társasággal.

2019. júl. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy kamu és kozben massal van..

Ha nem az ,akkoris hülyeség :) a 80eves szomszed nenim szokta ezt mondani nekem ha megyek hogy majd ő vigyázz a házra :) hat oké xd kedves tőle de semmi értelme

Szülei vagy falaznak neki vagy Nemtudom milyen alapon várják el hogy ott üljön egyedül ......és ha betörnek mit tud tenni?kb semmit ...

2019. júl. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagy benne hogy a szülei házára vigyáz és nem egy szexkapcsolatot tart fenn? Lehet hogy már évek óta van egy hétvégi kapcsolata és oda jár.
2019. júl. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!