Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor esetleg tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor esetleg tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van a lakhelyemen egy 29 pasi...nemrég dobta ki a feleségét, mert a csajnak szeretője volt.Van egy kisfiuk is..

Világéletében helyes pasinak tartottam.

Most nagyon tönkre van szegény, fenyegetőzik hogy jól megjárják még ők ketten...Nagyon sajnálom szegényt.Helyes, rendes pasi...

Unokatesóm szomszédja amugy...tegnap náluk voltam és mikor meghallotta hogy ott avgyok szinte egyből jött át a hátsóajtón.Még soha nem beszélgettem vele...

Sokáig ott voltam nálunk, és bár 3 éve van barátom mégis mintha vonzódnék hozzá...lehetett látni hogy csak miattam jött át....unokatesóm is kérdezte tőle hogy na mi van ugye tetszik neked a csaj...

Unokatesomeknak van egy kislanyuk, bementem vele jatszani a nappaliba és be volt kapcsolva a tv...ő kb 4x bejött rá ránézett a meccsre...hülyéskedett, de érezni rajta hogy még friss neki a szakitas a feleségével.Sok benne a harag..megalázva érzi magát ráadásul nap mint nap lássa a feleségét a szeretőjével, mert közel laknak egymáshoz...

Szóval folyton kéérdezgetett, meg hogy hány éves is vagyok...stb....pasimról.....mondtam h rengeteget veszekedünk stb....aztán ő kiment a konyhába, volt egy kis sugdolózás, majd unokatesom bekiáltott hogy Tamásnak nagyon tetszel...!

Erre hirtelen szólni se tudtam....elengedtem a fülem mellett...majd ő meg nemsokára haza is ment....

Mikor elment unokatesomek nekem alltak hogy nemhogy összejönnék vele, meg hogy ha most átmennék hozzá tuti meg.ugna....merthogy olyan szemekkel nézett rám.

Mikor hazaindultam már késő volt....de hallottam hogy Tamásnál akkor záródik az ajtó és felkapcsolta alámpát majd lekapcsolta...mintha jelezné hogy lát...

Unokatesommal mostanaban bekultem ki..eddig nem nagyon jartam hozzajuk, szoval egybol feltunne ha most hirtelen allandoan naluk lennek, de fogalmam sincs miert de vonz ez a pasi....

Szeretném ujra latni..minden este ott panaszkodik unokatesomnal...

Viszont ha estleg lenne is koztunk vagy lehetne is koztunk valami mi lenne a barátommal...meg vajon mit szólna avolt felesége hogy pont velem?

egy 22 L


2010. júl. 12. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:

ha a mostani barátodal téleg sok a vita, figyelj amikor nekem ezvolt a barátomal egyre roszabb lett, felmerült a szakitás utána egy honapig kb minden jo volt utána elöröl kezdödöt a sok vita. és szakitás lett a vége, lehet nálatok is ezlesz, ha nagyon vonz a pasi akor probáld ki, fiatal vagy még, föleg ha tudod hogy jo ember akor nincs mit veszitened, halgass a szivedre, sok sikert =)

16L

2010. júl. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, de ne csináld azt amit vele tet a felesége, szakíts a barátoddal, mielőtt lépsz. Szerintem összefogtok jönni, majd mesélj mi lett ! :)
2010. júl. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ma voltam unokatesomeknal baratnommel....ugy nez ki baratnom jobban bejon neki....nagyobb a melle:(
2010. júl. 14. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!