Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszem neki esetleg szeret?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki esetleg szeret? Lehet ebből valami?

Figyelt kérdés
Én 14 éves lány vagyok ő 13 éves fiú. Egy suliba járunk és egyszercsak rámozdultam. Előöször nem mutatott semmi érdeklődést de lassan kezdett felolvadni :D Most ott tartunk hogy naponta beszélünk telefonon egymásnál alszunk stb...de arcrapuszinál tovább még nem jutottunk :S Multhéten vele aludtam a karjában és nagyon jó volt megminden és majdnem adott szájra puszit de aztán mégse : @ És mindig félt mindentől meg megvéd stb... Aztmondta hogy náluk otthon mindig én vagyok a téma és nem engedi hogy beszélgessek a mamájával mert hogy "pletykás" Oo ezt enm értem... mindenkinek mutat rólam képet és mondogatja hogy szép vagyok meg ilyenek. Tök udvarias velem (pedig nem szokott azlenni) kinyitja nekem az ajtót stb. Meg mindig ha ad puszit akkor utána vigyorog mintha vmi szupermodellnek adott volna xD szóval nagyon cukii.
2010. ápr. 6. 02:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
irigylem a srácot... erre felé nem kedvelik ezt a stílust azt mondják túl nyomulós... 14F
2010. ápr. 6. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ehj ez a diákszerelem... Lehet belőle bármi sose lehet tudni :)
2010. ápr. 6. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem nyomulok..najo az elején nyomultam mer nagyon akartam de aztan meg nem csinált semmit hagytam a pics ába és akkor meg a b.nőmnek megtetszett a bátyja és elmentünk hozzájuk aztán meg belőlük nem volt semmi mimeg itt ülünk egymás nyakán és nemtudom h mivan : ( és a b.nőm megkérdezte tőle h szeret-e és aztmondta h "nemtudom lehet...de namár ehez neked smemi közöd !" szoval f*szom tudja miez :| férfiak...
2010. ápr. 6. 02:53
 4/6 anonim ***** válasza:
ja akkor szeret... ha nem szeretne nem fűzne hozzá magyarázatot
2010. ápr. 6. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja amúgy 13 éves valószínűleg azt sem tudja mit csináljon. Kérdezz rá, megkefélnél, mint kereszteslovag a lovát egy szentföldi harc után?!

első voltam

2010. ápr. 6. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ajjajjajj.
2010. ápr. 6. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!