Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik a jelei ha egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei ha egy kapcsolat nem működőképes/ha az egyik fél már belefáradt?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Általánosságban kérdezem. Szerintetek/tapasztalaitok alapján mik a jelei annak, hogy az egyik fél belefáradt már a kapcsolatba és már nem érdekli, vagy még próbálkozik de már nem így mint régen?


Én azt vettem észre, hogy párom már mindent rámhagy, ellenben sokszor apróságon kiakad. Sokat veszekedtunk mindkét fél hibájából de úgy látom elfáradt és már nem akarja hogy ez működjön.


2019. aug. 6. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Megváltozott viselkedés. A másikat egyre jobban nem tudja elviselni az egyik fél.

Hamarabb kiakad a dolgain, egyre feszültebbé és idegesebbé válik. Nincs hangulat a másikhoz. Gyakori veszekedések.

Egyre kevesebb közös program, vagy ha van, az olyan is. Kevesebb a szex meg ilyenek.

2019. aug. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Közöny, fáradtság, unottság, nincs kedve semmihez sem, nem beszélget, téged se hallgat végig, szexhiány, simogatás és kedvesség hiánya. Sugárzik róla, hogy semmi kedve ehhez az egészhez már, maximum nem mondja ki.
2019. aug. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A legelső a szexuális együttlétek csökkenése. Majd később már alig van, vagy megszűnik. Közönyös viselkedés, hátforgatás, nem érdeklődés.
2019. aug. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Inaktívvá, közömbössé válik.

Szex csökken, testi érintkezés vágya csökken, nincs csók, nem kezdeményez közös programot, csak vegetál a kapcsolatban.

2019. aug. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szexuális együttlétek csökkenése, kevesebb intimitás... a volt páromnak gyakran volt rosszkedve, mintha depressziós lenne, én meg mindig körülötte voltam, kérdezgettem, hogy mi baj, mi a gond, hogyan segíthetek... mindig semleges volt a válasz, egy idő után mondtam neki, hogy addig örüljön, amíg érdekel, hogy mi a baja, és törődöm vele... aztán később már nem kérdeztem, belefáradtam, megbeszéltük hogy ez így egyikünknek sem jó.
2019. aug. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nálam volt ilyen! Nagyon szeretett ordibálni, káromkodni, idegbetegeskedni, flegmázni amibe belefáradtam 2 év után.

Egyszerűen nem tudtam elviselni. Inkább egy sötét szobában voltam egész hétvégén egyedül minthogy vele legyek, elmenjünk valahova. Kértem,hogy ne találkozzunk, nem szeretném látni. Ha netán találkoztunk egész végig máshol járt az agyam. Irritált az illata, kinézete és minden ami hozzá kötödött. Képtelen voltam vele lefeküdni. Itt már nagyon a végét rugdostuk. Pedig az elején mekkora szerelem volt. Én sajnálom, hogy így alakult, de ezek miatt nagyon kiábrándultam belőle.

2019. aug. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!