Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik a jelei annak hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei annak hogy egy pasira lehet számitani nehêzhelyzetben?

Figyelt kérdés

2017. máj. 4. 21:44
1 2
 1/11 Diavolino44 ***** válasza:
45%
Befingik a takaro ala es a fejedre huzza! ;)
2017. máj. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
erre konkret valaszt nem kapsz mert ez függ a szituaciotol a helyzettől attol h miota vagytok együtt, mennyire elmélyult a kapcsolatotok és h mindketten biztosak vagytok e abban h a masikra szamithat e.
2017. máj. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Pl.: ott van melletted a nehéz helyzetben.
2017. máj. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ennek nincs jele... A nehéz helyzetben majd kiderül.
2017. máj. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

#1 oltári jót nevettem, mintha a saját párom írta volna :D :D


Kérdésre válaszolva: ahhoz kell jöjjön egy krízisnek és akkor kell megnézni, hogyan reagál, képes-e a tettek mezejére lépni, stb.

2017. máj. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha kap egy telefont a havertól, aki beborult az árokba kocsival, a kérdés csak annyi hogy "hol ?" veszi a kabátot, kérdezi jössz-e azonnal és indul.
2017. máj. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Neked adja a veséjét.
2017. máj. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

Nálam például az, hogy kényelmesebben viselkedek az adott nővel. Ha ebből indulok ki, akkor az első válaszoló példája akár még értékes válasz is lehet (habár nem az én esetemben, de másoknál, akár...).


Alapvetően úgy gondolom, hogy azért férfi a férfi, hogy ott legyen nehéz helyzetekben. Másképp mi értelme van?

Lehet, hogy nekem hiányzik több kerekem, de úgy gondolom nagyon kevés ismerősöm van, aki mellett ne lennék ott nehéz helyzetekben.


Ebbe egy olyan nő, aki ténylegesen érdekel és vele képzelem el a jövőmet, az első perctől kezdve beletartozik. Éppen ezért nem igazán értem a kérdést. Ez nem csak akkor merülhetne fel, ha folyamatosan össze-vissza dugsz mindenkivel? :) Ha pedig azt csinálod, akkor miért számítasz bármire azon az egy dolgon kívül?


21

2017. máj. 5. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nehéz helyzeted van én is segítek ha úgy van, pszichológiai alapon :)
2017. máj. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as nem dugok összevissza senkivel a pàromon kívül!Am gondolhatnàd sztem ha olyan lennék akkor nem tettem volna fel ilyen kérdést ajànlom figyelmedbe hogy nézz szét a gyakorin és majd észre veszed a kérdésekből hogy aki olyan nő az eleve màs kérdést tesz fel!:D
2017. máj. 5. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!