Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/Nők ti mikor csináltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők ti mikor csináltok ilyet?

Figyelt kérdés

Leírom megint pedig volt már egy kérdés.

Van egy nő/lány régóta együtt dolgozunk.

Ami így nem igaz, de ő irodában dolgozik én nem.

Én kinti munkás vagyok.

Valamelyik nap kijött és csak úgy meg ölelt. Láttam rajta hogy valami nincs rendben. Kérdezgettem is hogy mi a baj, de ő csak ölelt. Aztán észre vette hogy nem csak én vagyok ott és ott hagyott.

Aztán mikor ment el kérdeztem hogy mi a baj. Annyit mondott hogy majd elmondja.

Utána beszéltünk és nem mondott semmi olyat, csak hogy sok a melója meg ilyeneket talált ki... Semmi konkrét dolgot nem mondott. Én meg hagytam. Mondom ha nem akarja akkor hagyjuk. Meg a fenekemre is ráütött. Aztán mikor én is rá ütöttem a fenekére hát nem erre számítottam. Csak annyit mondott hogy gondolta hogy rá fogok ütni a fenekére.

Sokat beszélgetünk ha van időnk. Sokat hülyülünk együtt. Volt olyan hogy kiköpte a Kv-t annyira megnevettettem :) nem akarok többet írni. Inkább kérdezzetek ha valamit kihagytam. Ja, igen még annyi hogy neki is van párja meg nekem is! De szeretném tudni hogy ez mi????



2019. aug. 6. 18:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Kapcsi mellett nem kéne kavarászni fiatalember!
2019. aug. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi a csának ölelgetsz és paskolod a fenekét egy idegen nő[t, nek], ha kapcsolatban vagy?
2019. aug. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
31%
Valószínűleg te vagy a váll, amin kisírja magát. Használ téged. Mármint érzelmileg kihasznál. Hiába tűnik úgy, mintha közel akarna kerülni, vagy közel kerülne hozzád, ez csak manipuláció a részéről. Én sürgősen elküldeném melegebb égtájakra a helyedben.
2019. aug. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nagyon kavarás szagú dolog. Én az erkölcsi részéről nem nyilatkozom, majd eldöntitek Ti.

Viszont szerintem nyilvánvaló, hogy bejöttök egymásnak és a barátság extrákkal érlelődik, lehet azt hitte a Csaj meg is tudna nyílni az adott pillanatban aztán megijedt mit szólsz majd a bajához vagy pedig pusztán rájött, hogy más van a dologban és van, aki otthon várja.. Nem bántás, de talán érzelmileg is közelebbállva hozzá

2019. aug. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmi megcsalás folyamatban.
2019. aug. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Elég gyorsak vagytok. Akkor csupán csak annyi lenne hogy nincs kivel megbeszélni a dolgait...?
2019. aug. 6. 19:06
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül beszéli meg, plüss macinak használ
2019. aug. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy ez arról szól, hogy nincs kivel megbeszélni a dolgait. Ha valakinek ki akarom önteni a szívemet, mert kedvelek valakit és úgy érzem, hogy megért, akkor leülünk beszélgetni. Hosszan ölelni nem szoktam egy havert, még tán barátot sem nagyon. A fenekét meg aztán pláne nem csapkodom senkinek. Azt csak egészen bizalmas kapcsolatban tenném.

Érez irántad valamit, gondolom ez kölcsönös. Hogy szerelmes, vagy csak barátság extrákkal kapcsolatra vágyik, azt nem lehet ennyiből megmondani.

Ha mindketten foglaltak.vagytok, akkor jó volna tisztázni a helyzetet köztetek minél hamarabb.

2019. aug. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ezt szeretném én is. Tisztázni... De vele nem tudom menne e. Meg azt sem tudom hogy akarok e bármit is tisztázni. Az a baj hogy leírom most őszintén hogy nekem is jól esett mikor megölelt majd írjátok hogy milyen k@cs@g vagyok. De ahogy megölelt én is megöleltem. De most akkor ő is csak úgy lenne vele mint én, hogy jó meg minden, de otthonra nem kéne :)
2019. aug. 6. 22:27
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyet kérek hagyd el a barátnődet... Hadd ölelgessen ő is mást...


Ha neked ilyen infantilis h*lyék jönnek be, akkor gratulálok. Még szólni sem tud hozzád mit, csak teszi a nagy titokzatost, mint akinek katasztrofális problémája van. Te meg azt hiszed, hogy elveszett benne a fél világ, milyen érdekes... Közben meg... Képzelem...

2019. aug. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!