Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18-20 éves lányok, ti mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-20 éves lányok, ti mikor csináltok ilyet? Van ennek valami jelentősége?

Figyelt kérdés

Sosem voltam nagy Facebookos, ő sem, de nem értek valamit. Tudtommal senkije sem halt meg, velem szakította meg a napokban a beszélgetést közös megegyezéssel (több hónapos netes ismerkedés, végül nem lett belőlünk semmi távolság, pénz, időhiány miatt), erre tegnap kirakott profilképnek egy full fekete egyszínű képet. Amúgy tiltott, hogy ne fájjon egyikőnknek sem, hogy látjuk a másikat, de máshonnan tudtam meg, hogy ez a helyzet.


Lehet, hogy ezt gyászolja? Nagyon szomorú volt néhány nappal, ezelőtt, amikor lezártuk a beszélgetést.


2016. nov. 4. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:
feltűnési viszketegség
2016. nov. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én nem csinálnék ilyet:D De lehet e miatt csinálta, az is lehet hogy történt valami amiről nem tudsz. De őszintén nem mindegy? Leírtad hogy megbeszéltétek hogy ne legyen belőle semmi mert nem működne. Az már eddig is egyértelmű hogy kedvel téged, nem ennyiből derülne ki és ettől az se változik meg hogy nem működne. Szóval akkor miért is lényeges?
2016. nov. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!