Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számotokra mik a legsúlyosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra mik a legsúlyosabb bűnök egy párkapcsolatban a megcsaláson és az erőszakon kívül? Olyan, amit nem tudnátok megbeszélni, feldolgozni, megbocsátani?

Figyelt kérdés
Az említett két dolog bárkinek fájdalmas lenne, de érdekelne, ezeken kívül kinek mi venné el a bizalmát.
2019. aug. 8. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Az alaptalan féltékenykedés. Panaszkodás. Ezeket nem szeretem.
2019. aug. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Bizalmatlanság/féltékenység, gyakori tiszteletlenség, szenvedélybetegség/bizonyos mentális betegségek, amiket nem kezeltet szakemberrel. Fel tudom dolgozni és meg tudom bocsátani, de onnantól kezdve az illetőnek nincs keresnivalója az életemben.
2019. aug. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem bűn, de szakító ok: érzelmi elhidegülés.
2019. aug. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
A szándékos kínzás és a cuckold.
2019. aug. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mondjuk a hazugság? Igazság szerint az veszi el az ember bizalmát a legkönnyebben.
2019. aug. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Számomra a hazudozás, akár egészen kis dolgokban.
2019. aug. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 SHARON TATE ***** válasza:
100%

Az alapokat már leírták előttem



Nem vállal fel

Nem áll ki mellettem

Csak a jó dolgokban áll mellettem és nem enged be az életébe. Tisztelet hiánya

Megbocs@jtás hiánya

Bocsánatkérésre való képesség

2019. aug. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Fel nem vállalás.

Fizikai bántalmazás.

Ha nem áll mellém konfliktus helyzetben, miközben nekem ad igazat.

Állat elhanyagolása, bántalmazása.

2019. aug. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

- nyilvános megalázás

- nagy horderejű dologban szándékos hazugság

- ha anyja / haverja / testvére stb.párját fogja akkor is, ha velem szemétkednek és én teljesen ártatlan vagyok

- ha effektíve nem is csal meg, nálam pl. szakítóok lenne a társkeresőzés, szexchat, durvább flörtölés, ill. ha más nőket ajnároz, miközben engem nem / elhanyagol

- függő lesz, és nem hajlandó segítséget elfogadni

- önhibájából súlyos anyagi válságba ránt engem (is)

- a családomról nagyon csúnyán beszél (a kritikát elfogadom, de azt, hogy k...zzák az anyámat, kettyósnak nevezzék a lassabb felfogású unokatesómat, nem)

- beteges féltékenykedés, kukkolás, ellenőrizgetés, ill. ha nem akar elengedni otthonról

- erőszakos bűncselekmény, gondatlanságból vagy szándékosan elkövetett gyilkosság

2019. aug. 11. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!