Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a velemenyetek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek egy ilyen kapcsolatról?

Figyelt kérdés

A ferfi megözvegyülegy csecsemövel , akit nevel odaadóan , sok figyelmet igénylö gyerek , mertkoraszülött

Mikor a gyerek iskolas lesz, ismerkedni kezd es talal egykomoly nöt , akivel össze is költözik , es a nö mindent megtesz, behasal, fuggönyökön csüng , bepótol, neki van ket felnött gyereke mar.

A pasi fiával nagyon igyekszik jóbanlenni , mindent kifogastalanul vegez , remeli hogy felesegul veszi a pasas

A fiú , aki mar kamasz, 14 eves nagyon megszereti a nöt, es most mar olyan mintha biológiai anya lenne

Viszont a kapcsolatból hiányzik aszerelem, a pasi huseges, megbecsuli a nöt , de folyik ki a szeme a nökre es flörtöl

Viszont nem akar szakitani a gyerek miatt

Inkabb egy szövetseg ez es kerdes, hogy meddig tarthat egy ilyen kapcsolat, ami szerelemnélkül köttetett ? De jó , nyugtató és kényelmes

A pasigazdag , 48 éves es a nö 44, kb 4 éves kapcsolat , a nö nagyon feltekeny , es nem csoda , hogy mindent megtesz, hogy ne maradjon egyedul



2019. aug. 8. 19:14
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocs ékezetek hiánya miatt , mobilról irok
2019. aug. 8. 19:16
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A férfi tudta, hogy a nő házasságot akar? A többi nem szép dolog férfi részről.

33/f

2019. aug. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hat becsuletes a növel es a gyerek szempontjait szemelött tartja
2019. aug. 8. 19:25
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Tökéletes recept arra, hogy hogyan ne éljünk boldogan. Senki nem lesz boldog egy ilyen alibikapcsolatban. Mert ezt én nem tudom párkapcsolatnak nevezni, ez maximum lakótársi közösség. A gyerekek miatt együtt maradni pláne hatalmas hülyeség, egy ilyen párkapcsolati példa van a legrosszabb hatással rájuk. Ha nem látnak szép, szerelmes gesztusokat, azt látják, hogy apuka flörtölget anyuka meg tűri az életben nem lesz normális párkapcsolatuk.

A kapcsolat kb addig fog működni amíg apuka félre nem megy (ha még nem tette meg). Együtt lehet maradni utána is rabolni egymás idejét de én nem sok értelmét látom két boldogtalan, egymás iránt leginkább megvetést érző ember kapcsolatának. És sajnos megint a gyerek szívja azt meg, hogy anyukának meg apukának jujj de kényelmes a kapcsolat.

2019. aug. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A flörtölgetesekröl a nö nem tud , a pasi meg karikagyürüt is hord , de hat ferfiböl van , es összeköltözes megvolt

Flörtölés semmit sem jelent , nincs félrelépés

2019. aug. 8. 19:33
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy pasibol van semmit sem jelent. Attól még lehet normális. Szerintem az nem normális hogy mással flörtölget mondjon akárki akármit.

Bár érthető ha már nem szereti de ettől függetlenül lehetne korrekt.

2019. aug. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszerű igen, mérlegelnie kell az embernek ebben az esetben hogy marad a szövetség, vagy felbontja ha nem teljes ebben a kapcsolatban. Csak azt tudom mondani hogy ahol a megnyugvás ott a boldogság!
2019. aug. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!