Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MI a velemenyetek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MI a velemenyetek egy ilyen nyilt kapcsolatrol?

Figyelt kérdés
Mukodhet e es szerintetek medig az ha masfel ev egyutlet utan ,fel ev nem beszeles utan nyilt kapcsoltban vagyok az exemmel(beszelgetunk nagyon sokat jarunk ide oda egyut szeretkezunk de nem jarunk es csk csak szeretkezes kozben van)..en meg mindig erzek iranta vmit..o is lehet..de most nem kel neki barat azt mondja...szar erzes lesz ha meglatom mas pasival?..vagyis tudom h igen:|
2011. jan. 7. 23:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ha akarod csináld, ha nem nem. ez most RAJTAD áll!
2011. jan. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
igazad van h rajtam all:)...igazabol kicsit remenykedem abban hogy hatah kesobb lehet ujra tobb koztunk ennel az alapotnal
2011. jan. 7. 23:18
 3/14 anonim ***** válasza:

Én azért szeretlek!


Puszi,


Magdi

2011. jan. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hat! Kurv@ szar lesz, mikor vege, mert ebbol mindketten csak serultok. Ha csak szex kell, miert nem kerestek valaki mast, ha meg ereztek, miert nem jartok?
2011. jan. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
hat me'rt nem jarunk..nem tom..mert nem akar o most baratot..es miert nem keresunk mast a sexre ..en azert mert nagyon jo az agyban:D
2011. jan. 7. 23:21
 6/14 anonim ***** válasza:
Lehetne benned buszkeseg! Ha ilyen egyertelmuen tesz az erzeseidre, miert alazod meg magad?
2011. jan. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
hajj én mindig is egy nyitott kapcsolatra vágytam :)
2011. jan. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nem tesz az erzeseimre.mert tudja h en meg erzek iranta vmit..es tutti h o is erez...de nem akar most kapcsolatot..fel h meg rosszab lesz ha jarunk es ujra ossze evszunk..hidd el nekemis bonyolult ez
2011. jan. 7. 23:25
 9/14 anonim ***** válasza:
Hat en voltam ilyen kapcsolatban es utaltam, vegul, mikor a fiu talalt vk mast nagyon mocskosnak es kihasznaltnak ereztem magam, es persze nagyon-nagyon szomorunak, a mai napig nem tudtam megbocsajtani neki, megha en is benne voltam a dolgoba elotte, szoval csak ovatosan!
2011. jan. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Meg annyit, hogy nem a nyitott kapcsolatok ellen szonokolok, hanem a az ex-el valo nyitott kapcsolatrol, olyanrol, ami elotte nem volt nyitott... huu, jol megkavarodtam:))
2011. jan. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!