Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van már barátom 7 hónapja és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van már barátom 7 hónapja és van egy fura érzésem. Mit csináljak úgy érzem néha h jobb lenne ha szakítanánk. De ha nincsen velem akkor nagyon hiányzik, és akkor arra gondolok h vele akarok lenni mindig. Miért érzek így?

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem a barátodhoz ragaszkodsz, hanem ahhoz hogy legyen egy kapcsolatod. Ha nem szereted már azt a fiút akkor szakíts! Gondolom még fiatal vagy... mind a 10 ujjadra ötven pasi fog majd még jutni! Neked csak választanod kell! :) Lehet annak a fiúnak is jobb lenne ha szakítanál vele, még akkor is ha ő ezt még nem érezné rögtön.
2010. jún. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen hát 19 éves vagyok nem sokára 20 leszek.de ezért a srácért nagyon sokat szenvedtem mire összejöttünk..és most nem szeretném csak úgy eldobni.és szeretem is.csak néha előtör bennem egy érzés h elegem van abból amit csinál,és h jobb lenne ha szakítanék vele,de utána meg arra gondolok h mennyire fog hiányozni és h én tényleg szeretem őt!
2010. jún. 1. 16:10
 3/8 anonim ***** válasza:
ha télleg szeretnéd, akkor nem így éreznél...
2010. jún. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de szeretem,de vannak dolgai amit én már nem tudok elviselni és már mondtam neki is de mindig megígéri h nem csinálja..és erre 1-2 nap eltelik és megint csinálja?!
2010. jún. 1. 16:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Tegyél neki egy szívességed és engedd el. Mert a te érzéseid felé már nem teljesek. ÜDV23F
2010. jún. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Abba a lénybe vagy szerelmes, akit annakidején elképzeltél magadnak.

Ez nem az a srác.

A srácba, valójáan nem vagy szerelmes.

2010. jún. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tudom miről beszélsz... 32 éves nő vagyok, kellő élettapasztalattal a hátam mögött. 10 hónapja megismertem egy korban hozzámillő srácot. Őrült szerelem volt, de bizonyos nézeteit nem vallottam, sőt elítéltem. Voltak dolgai, amit egyenesen nem bírtam elviselni,de idővel jegeltük ezeket a témákat, és minden csodásan működött, mert ezeket a dolgait eltekintve egy csupaszív, kedves, okos személyiség volt,aki tisztelt, becsült, imádott engem, és ez mindent feledtetett velem.

De mindig ott lappangott bennem, a "de"...!

Imádtam, de örökösen el akartam hagyni. Kétszer megtettem, de elviselhetetlen volt a hiánya, így mindig visszafogadtam. Se vele, se nélküle. Aztán mikor harmadjára mondtam, hogy vége, belefáradt, és ő lépett ki az életemből. Ennek már egy hónapja.

Rájöttem, ez hosszú távon nem működik, hogy szinte minden napot meg kell vívnunk egymással. Felőrli az ember idegrendszerét.

Lényeg: az igazi, értékes, hosszú távon működő szerelem nem ilyen pilléreken nyugszik. Ott az emberben soha nem merül fel, hogy el akarom hagyni.

szóval hagyd el, és idővel megtalálod az igazi társad, aki mellett nem merülnek fel ilyen kérdések benned!

2010. jún. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mivel mindenki írt nekem valamit,és mindegyiknek az a vége h szakítsak vele.Én az mellett döntöttem h nem fogom elhagyni mert tudom és érzem azt h szeretem,és rossz lenne nélküle.Ezért ma találkozok vele és alaposan megbeszélem vele a dolgokat,h én mit érzek,és h mit kellene tennie annak az érdekébe h még együtt maradjunk h ha ő is szeretné!.nem szeretném elveszíteni és eddig ő az az egyetlen pasi az életemben aki foglalkozik velem,aki szeret és oda figyel rám.és ez fordítva is igaz,bár néha vannak kisebb veszekedések de meglehet mindent oldani,én nem fogok vele szakítani és játszani az érzéseivel h aztán vissza fogadjam.Eldöntöttem nem szakítok vele maradok és megoldjuk a problémákat együtt ez is a lényege egy kapcsolatban !
2010. jún. 2. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!