Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a barátnőm visszavegyen az erőszakos állatvédelemből és ne gyűlölködjön a szüleimre?

Figyelt kérdés

A barátnőm tipikusan az az ember, aki egyből bevadul, ha bármilyen állatkínzásról vagy állatok megöléséről olvas, és azon fantáziál, hogyan kínozná meg brutálisan az elkövetőket. Többre értékeli az állatokat sokszor, mint az embereket. Macskái vannak, akiket még az ágyába is beenged.

A minap olvasott valami megmérgezett macskáról, és már megint agyon akarta verni az elkövetőket, amikor higgadtan és logikusan elmagyaráztam neki, hogy ez nem ilyen fekete-fehér. Elmeséltem, hogy egyszer az egyik szomszéd macskája folyamatosan átjárkákt hozzánk, idegesítette a kutyát, odapisilt a kertbe, letaposta édesanyám növényeit, evett a kutyatálból, belekakilt az öcsém homokozójába, meg hasonlók. A szüleim szóltak többször, és megvárták, hogy javul-e a helyzet az ivartalanítás hatására, de semmi nem változott. Végül a kisgyerek védelmében a macskát megmérgezték. Tudom, hogy nem szép dolog, de hatalmas megkönnybbülést éltünk meg. A barátnőm egy szót nem értett meg ebből, lehordta mindennek a szüleimet, és általános alannyal ugyan, de megint elkezdte mondani, hogy az olyat, aki képes erre, szintén meg kellene mérgezni. Azt mondta, hogy soha többé nem hajlandó hozzánk jönni, és azt mondta, gondolkodjak el, különben szakít.

2 napja nem beszél velem, érzelmii terrorban tart.


Mit tegyek?


2019. aug. 10. 19:28
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
99%

Ha ennyire nem illetek össze, akkor szakíts.

Azt meg ne reklámozd, hogy macskát mérgeznek a szüleid, mert bűncselekmény.

2019. aug. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Régen volt, akkor még nem volt bűncselekmény tudtommal.
2019. aug. 10. 19:31
 3/41 anonim ***** válasza:
77%

"Többre értékeli az állatokat sokszor, mint az embereket."

Egyetértek vele. Én úgy 99%-ban többre értékelem az állatokat az embereknél.

Az írásod alapján nálad egy étkezésre szánt csirkét is jobban sajnálok.


Szánalmas a gondolkodásod és borzalmas, hogy ti is megmérgeztetek egy szegény macskát, aki csak élte az életét.

2019. aug. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 Hellmano ***** válasza:
79%
Megfog mérgezni, menekülj! Amúgy én is elítélem amit tettetek! Nem igaz nem lehetett volna valami normális dolgot kitalálni, primitív gondolkodásra utal és aki egyszer megtette többször is megteszi! Szóval lehet a múltban volt ez de én is máshogy néznék már rád ezekután szóval megértem a barátnőd.
2019. aug. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
82%

#2 - Nem azért nem kell megölni egy ártatlan állatot, mert bűncselekmény lett. Hanem mert értelmes emberként fel kellene fogni, hogy ő nem rosszat akar, nem szánt szándékkal teszi azt, amit. Egyszerűen ő egy állat és az ösztönei vezénylik.


Szánalmas vagy.

2019. aug. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
84%

Ti meg tipikusan azok az emberek vagytok, akik gyűlölik az állatokat.

Barátnőd egy jó ember, ti nem vagytok azok.

Miért kell utálni az állatokat?

100%-ban ki vannak szolgáltatva az embereknek, nem hinném, amit az a cica művelt, az életével kellett volna, hogy fizessen érte.

Jellemzően a tahókián nevelkedett, egymás primitívségéből tanuló "emberek" sajátja az állatgyűlölet.

2019. aug. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
81%

Ebben a történetben senki sem normális.


Kérdező, minek mesélsz neki ilyet, ha tudod, hogy ennyire érzékeny a témára?


A kislány részéről viszont nevetséges a hozzáállás, ezt nem így kell intézni.


A szülők meg primitív bunkók azért amit tettek.

2019. aug. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
85%

A kérdés elején még egyetértettem veled, én sem bírom az olyan állatvédőket, akiknek egy állat többet ér, mint egy ember.


De aztán jöttél ezzel, hogy szerinted rendben van, hogy anyádék macskát mérgeztek... Hat bazze. De: ez aztán fekete-fehérebb nem is lehetne. Nem ölünk állatokat. Az egyetlen eset, amikor ennek létjogosultsága van, az az önvédelem. De kötve hiszem, hogy a macska halálos fenyegetést jelentett.

2019. aug. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem sem volt helyes megölni az állatot ebben az esetben, hiszen a gazdája volt érte a felelős, így a ganaj is ő volt. Viszont az ilyen véresszájú álatvédőket én sem igazán értem. De, szeretem az állatokat, sajnálom az állatokat, nem arról van szó, hogy nem, viszont a halál ugyan úgy része az életnek, a kutya is szétkaphatta volna ugyan úgy, mert megeszi a kajáját, akkor is csak élte a macska az életét, ahogy a kutya is. Bezzeg olyankor a kutyát ugye nem kell széttépni, hiszen az állat. Azt mondjuk megnézném, hogy gügyög az ilyen egy kullancsnak vagy szúnyognak, hogy "iggeeeen szívja csaaak". Nem normálisak.

33/f

2019. aug. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
95%

Jah, hogy mit tegyél? Szakíts. Nem illetek össze.


Ezt a macskás történetet meg senkinek ne meséld el többet.

2019. aug. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!