Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan ábrándultam ki, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan ábrándultam ki, ha mindenen spórolni akar a barátom?

Figyelt kérdés
A barátomnak alapvetően jó személyisége van, de kikészülök attól, hogy mindig spórolni akar. Más helyzet lenne, ha nem lenne miből élnie, de jól keres és saját háza és autója is van. Amit művel az szerintem nem észzerű. Nem kapcsolja fel a házában a villanyt(miattam megteszi, mert én így nem bírtam volna, de ha csak ő van, akkor továbbra is sötétben van). Csak a legolcsóbb alapanyagokat veszi meg, akkor is ha azok rosszabbak. Spórol a wc papíron is, mindig csodálkozik, hogy amióta járunk, azóta sokkal többet kell vennie... El akartunk menni nyaralni, de láthatóan a lelkére vette, hogy mennyire drága a repülő és szállásból is csak hostelbe akart menni, ezért inkább annyiban hagytam. Most kinézett valami olyan nyaralást, ahol borzalmas körülmények közé mennénk és nem érti nekem ezzel mi a bajom. Ha valami ingyen van, akkor ő az első, aki tartja a markát, hiába nincs szüksége rá. Ha valamit drágának talál, de felajánlom, hogy fizetem, akkor szintén rögtön elfogadja. Jogos, hogy kiábrándultam?
2019. aug. 11. 09:53
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
62%

Én éppen az ellenkezője vagyok. Nekem az egyik exem mondta mindig, hogy keressek többet mint amennyit elköltünk és lesz pénzem...😂

Nem mondom, hogy életem legkellemesebb évei voltak, de igazából neki köszönhetem, hogy most tele vagyok mint Nyugat-Európa migráncsokkal, és a ma reggel is az a legnagyobb problémám, hogy hova menjek pénzt költeni

2019. aug. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
83%
Igen! Rémálom lehet!Nem tudnám ezt elfogadni!
2019. aug. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
86%

Menekülj!

Sóher proli...

Ez nemcsakhogy kiábrándító, annál sokkal rosszabb.Kiröhögném, aztán ott hagynàm.

2019. aug. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
88%

"Spórol a wc papíron is, mindig csodálkozik, hogy amióta járunk, azóta sokkal többet kell vennie.."


Annyira szeretném, ha ez már csak erős túlzás lenne. Nem hiszem el, hogy van ilyen😂 és még a barátnője vagy, vonzódsz hozzá..

2019. aug. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
11%
Ha a pénz miatt ábrándultál ki, akkor a pénz miatt voltál vele. Gplddigger.
2019. aug. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
32%

Az a poén, hogy simán lehúz téged és vele maradsz xd. Aztán lehet még ki is dob ha sokat vitatkozol vele emiatt, majd talál másik balekot. Lehet már most fűz valakit a helyedre. Annyi ilyen kérdés van itt, lehet egymást valtjatok ugyan azoknál a férfiaknál. Viccesek vagytok.


Amúgy meg te jöttél össze vele, amikor tudtad hogy a lámpát de kapcsolja fel.

2019. aug. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem nem jogos. Ezt a kovetelozo ot eveseknek valo szot el kene vegre felejteni. Nagyon keves dolog _jogos_ egy parkapcsolatban. Ez nem olyan szintu konfliktus, ahol en indokoltnak tartom ezt a kovetelozo es felsobbrendu megfogalnazast.

A stilusod miatt kozelitem meg igy ezt a kerdest. A fiu probal alkalmazkodni hozzad. Bar nem akar nyaralni, de a kedvedert belemegy. Nem akar annyit kolteni dolgokra, de erted megis megteszi. Jah, nem olyan szinvonalon, mint te, lehet a donteseiben hibat talalni, de a szandek ott van benne es te ezt lathatoan nem ertekeled. Teged egyedul az eredmeny erdekel, az o alkalmazkodasat nem veszed figyelembe.

Nem beszelsz rola szeretettel, es most mas emberek jovahagyasa kell, hogy lenezhesd ot. Ez a hozzaallas akkor sem szep, ha tortenetesen az elet apro dolgaiban neked van igazad. Kis turelemmel le tudnad ot szoktatni ezekrol a tipikus agglegeny szokasokrol, csak te nem szereted ot elegge ehhez.

2019. aug. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudná leszoktatni. Ilyen téren az emberek nem változnak. Nagyon bájos elképzelés, hogy a szándék a fontos, de azért tán az eredmény is. Mondjuk nem szeretnék egy hostelben lakni tizedmagunkkal egy szobában a nyaraláskor.
2019. aug. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
71%

#7 Te egy proli vagy. Tudod már változott az a világ, amikor az embereknek még jó volt a Balatoni riviéra, meg Horvátország, meg Oroszország. Szerencsére azóta vannak kalandvágyó, értelmes és modern fiatalok, akik nem akarnak begyöpösödött magyarok lenni, mint amilyen te is vagy. Nekem pl. életbevágóan fontos, hogy megismerjek más kultúrákat, más ételeket, más helyeket.

Az mióta fancyzés, ha az ember elmegy pl. Egyiptomba, Marokkóba, Thaiföldre, stb.? Némelyik olcsóbb már mint a hülye szoci Balatonodra menni... Annyira béna különben is, hogy Magyarországon elkérnek annyi pénzt amennyit egy hülye koszos undorító tóért... Hogy azt nézd, meg fürödj benne. Röhej.

2019. aug. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
91%

"Jogosan ábrándultam ki" - a kérdésfeltevés számomra furcsa. Az, hogy valakibe beleszeretünk, meg az is, hogy valakiből kiábrándulunk, az ÉRZÉS. Az érzéseket pedig érezni szokás, nem pedig logikusan elemezgetni, pláne nem másokkal véleményeztetni, hogy jogos-e, vagy sem.

Ha te BÁRMI MIATT kiábrándulsz a párodból, akkor az egy jogos érzés - számodra. Nem tudsz ellene mit tenni. Ha most azt mondják, hogy nem jogos, akkor nem ábrándulsz ki belőle? Dehogynem. Rosszul érzed magad a kapcsolatodban, mert eltérő az értékrendetek, működésetek. Ez pedig hosszú távon mindenképpen súrlódásokhoz, sőt, amint a mellékelt ábra mutatja, kiábránduláshoz vezet. Vannak dolgok, amikben egész egyszerűen nincs kompromisszum. Ha nekem arra van igényem, hogy a párommal közösen élményeket éljek át, akkor frusztrált leszek, ha ez nincs meg. Ha neki erre nincs igénye, akkor nem illünk össze, ez van. Az ilyenekből az ember (jó esetben) tanul, és a következő kapcsolatában már tudatosabban választ, olyasvalakit, akivel megegyeznek az igények.

2019. aug. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!