Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan ábrándultam ki, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan ábrándultam ki, ha mindenen spórolni akar a barátom?

Figyelt kérdés
A barátomnak alapvetően jó személyisége van, de kikészülök attól, hogy mindig spórolni akar. Más helyzet lenne, ha nem lenne miből élnie, de jól keres és saját háza és autója is van. Amit művel az szerintem nem észzerű. Nem kapcsolja fel a házában a villanyt(miattam megteszi, mert én így nem bírtam volna, de ha csak ő van, akkor továbbra is sötétben van). Csak a legolcsóbb alapanyagokat veszi meg, akkor is ha azok rosszabbak. Spórol a wc papíron is, mindig csodálkozik, hogy amióta járunk, azóta sokkal többet kell vennie... El akartunk menni nyaralni, de láthatóan a lelkére vette, hogy mennyire drága a repülő és szállásból is csak hostelbe akart menni, ezért inkább annyiban hagytam. Most kinézett valami olyan nyaralást, ahol borzalmas körülmények közé mennénk és nem érti nekem ezzel mi a bajom. Ha valami ingyen van, akkor ő az első, aki tartja a markát, hiába nincs szüksége rá. Ha valamit drágának talál, de felajánlom, hogy fizetem, akkor szintén rögtön elfogadja. Jogos, hogy kiábrándultam?
2019. aug. 11. 09:53
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
18%

#19 Akkor menjél csak. Aztán az életben mit tudsz felmutatni ? Zabáljál más kultúrák ételeit. Az intenethez hozzáférsz ittis. Olvasni (talán) tudsz...

Az egészséges táplálkozás az a világ minden részén ugyan az. Teljes kiőrlésű ételek, zab, fehérje, rostok. Ha új receptek kellenek, nézek, és megcsinálom. Ja, hogy ezt te másoknak akarod mutogatni... nem baj ez... kellenek a hülyék is. Magyaroszágot ma a ti fajtátok tartja éleben. Hát menj.

2019. aug. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
21%

"Nem tudná leszoktatni. Ilyen téren az emberek nem változnak. "

Akkor nem olvastad el figyelmesen a kerdest, ugyanis kb harom peldat is irt, amiben alkalmazkodott a ferfi. Elkezdodott a valtozas, csak nem ket het alatt fejezodik be. Tudod, igy mukodik az emberi termeszet, kicsit lassan valtozik.

Es ha jol latom ez a topik a parkapcsolati tanacsadasrol szol, nem az eletmodrol. A kerdezo hozzaallasa szeretet nelkuli, ez szerintem sokkal szomorubb, mint egy agglegeny rigolyai.

2019. aug. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
83%

#17-eske tipikus proli magyar.

Megragadt a kommunizmusban meg ennyi az lkigényszintje.

Azt hiszi mindenki mutogatni akar mindent,azért megy szèp helyekre.

Ülj le egyes prolikám,ez a magyar tipikus átlag kádárista megragadt gondolkodásàval.

A Balaton már lassan drágàbb mint a Török Riviéra,ennyi az igényszinted látszik is.

Mehetsz szocreàl üdülödbe ksigyerek egy ,,jó illatú" menyecskève pont odavaló vagy,irigy kutya,aki màson vezeti le lúzer életét.


19-es totál igazad van,de ez a balkàn itt ha több igènyed van mint ezeknek a kádàrszökevènyeknek tàmadnak,troll ne törődj vele.


21-s se különb ahogy látom.

Persze szerintetek mindenkinek hatalmas igènye van aki többet akar mint sör meg cigi.


Mondom már nem prolik ideje van kádárizmus 30 éve vèget ért,ideje lenne lapozni nektek is.


Csodàlkoztok normális igazi nőnek nem kellettek,hát ilyen igény szinttel,a ,,svéd cserediákoknak" több elvárása van.

2019. aug. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

"Az intenethez hozzáférsz ittis. Olvasni (talán) tudsz..."


Ja.

Te viszont írni nem annyira.

2019. aug. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Bocsi nem 17-es hanem 7-es prolinak ment a válaszom,23-as voltam.
2019. aug. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
65%
#23 Visszautasítanám ezt a minősíthetetlen hozzászólást. Senki nem beszélt itt arról, hogy kinek milyen nője van. Nem panaszkodhatok. Mindenkinek másra van igénye. Van aki utazgatni akar, van aki alkotni, és tanulni. Én csupán azt mondtam, hogy mindenki csinálja amihez kedve van. Te is tedd azt azt javaslom, és akkor nyugtunk lesz itt tőled :D
2019. aug. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Együtt vagytok még? :D
2020. ápr. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Erdekes.
2020. ápr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!