Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar ez engem?

Figyelt kérdés
Párom mesélt már nem egyszer a katonai múltjáról. Néha megemlíti, hogy amikor Afrikában voltak, prpstituáltakhoz jártak. Mindez húsz évvel ezelőtt történt, mi csak másfél éve vagyunk együtt, viszont ha erről beszél, bennem felmegy a pumpa, de nem értem miért.. Nincs nekem ezzel bajom és hiába próbálom megtalálni a választ, nem találom. Sem a prostituáltakkal, sem pedig azzal nincs bajom, hogy járt hozzájuk, ez a múltja, ez van. De valamiért zavar. Egyáltalán jogosan zavar ez szerintetek? Tudom, hogy nekem kéne tudni mi a tök bajom van, de nem tudom megmondani...
2019. aug. 11. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Valahol, egészen a lelked mélyén azért normális vagy.
2019. aug. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Ha zavar, hát zavar, érzésekben szerintem fölösleges arról beszélni, hogy jogos vagy sem. Engem is zavarna, mondjuk én meg tudom indokolni azzal, hogy ez az értékrend számomra rejthet olyan dolgokat még, amivel nem biztos, hogy le akarnék húzni egy életet, mivel jómagam nem nyúlnék ilyesmihez, pedig voltam évekig egyedül szex nélkül. Nem ítélem el, csak életidegennek és magamhoz idegennek érzem. És vele az embert is annak érezném ahhoz, hogy vele éljek.
2019. aug. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg, hogy ne beszéljen róla. Tudsz a dologról, nincs titkotok egymás előtt, ennyi elég is a témáról.
2019. aug. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért zavar, mert néha megemlíti. Ez amolyan "de jók is voltak azok az idők" visszaemlékezés. Szerintem maga a tény zavar, hogy vágyódik a "szép emlékei" után. És ez tényleg gáz. Nem tudhatod hogy épp nem-e valamelyik afrikai prostira gondol miközben veled van.
2019. aug. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
féltékeny vagy :))
2019. aug. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%
Gondolom, mert te mint nő, bele tudod képzelni magad az ottani nők helyzetébe, és tudod, hogy a legtöbbjük nem önszántából űzte az ipart. Amikor a kedves párod meg erről sztorizgat, akkor eszedbe jut, hogy egy olyan emberrel vagy együtt, aki képes volt lelkiismeret furdalás nélkül használni egy másik ember testét a saját vágyai kielégítésére. Az a bajod, hogy emberséges vagy és van benned empátia.
2019. aug. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!