Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha zavar hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha zavar hogy a barátomnak soha semmiért nem kellett megküzdenie az életben?

Figyelt kérdés

Egy éve járunk, de még mindig zavar. Nem tudom hogyan küzdhetném le ezt az érzést. Az én szüleim nagyon szegények és nagyon meg kellett küzdenem azért, hogy legyen egy jó diplomám. Az egyetem mellett is végig dolgoztam és így is mindent elsőre teljesítettem. A barátomnak ellenben a 18. születésnapjára vettek egy nagyon márkás autót és egy házat is. Az első egyetem ahova járt az nem vált be neki, így 2 év után elkezdett egy másikat, amit azóta befejezett, de több idő alatt, mint kellett volna, mert sokszor bukott. Most jó állása van, de így is támogatja a családja. Az a problémám ezzel, hogy hiába nagyon kedves és érzékeny a barátom, ha egyszer mélyen belül lenézem emiatt és nem tudom tisztelni, mint férfit. Nagyon szeretném ha ez működne, mert amúgy minden nagyon jól működik köztünk, csak ez a része zavar.

27N


2019. jún. 28. 13:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Egyszerű...ha ez téged ennyire zavar, akkor ne kezdj ilyen pasival. Egyébként ő mit tehet arról, hogy kapta ezeket a dolgokat? A hiba benned van és úgy hívják: irigység.
2019. jún. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Tehát magyarul irigy vagy. Inkább örülj neki, hogy kettőtök közül egyikőtöknek bejött az élet és ezt hajlandó megosztani veled mert szeret. Nem érdemled meg a srácot.
2019. jún. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Ez a kapcsolat veszett fejsze nyele. Benned mindig ott lesz ez a rosszindulattal vegyes irígység iránta.

Nem veletlenül mondják, hogy hasonló a hasonlóval. Ti nem illetek össze

2019. jún. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően az zavar téged, hogy két különböző rétegből valóak vagytok, ezért van ez így.
2019. jún. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Önmagában ez szerintem nem ok arra, hogy zavarjon téged. A szegénység még senkit se tett nemesebbé.
2019. jún. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

"ha egyszer mélyen belül lenézem emiatt és nem tudom tisztelni, mint férfit. "

Úristen, szánalmas vagy. Kisebbrendűségi komplexusod és az irigységed az egekben van.

Szerinted csak a férfi, aki véres verejtékkel megküzd mindenért, és olyan családból jön, mint te?

Inkább örülnél annak, hogy ilyen párod van, vele jobb életed lehet, mint ami volt, de még ezt se értékeled. Nem jó neked már semmi.


Szakíts vele, jobbat érdemel nálad.

2019. jún. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%

Minden jól működik? Akkor nincs ez a kérdés.

Ezt a dolgot, sokan nem tudják kezelni. Látod közelről, nem maga, hanem a szülők végett tart ott, ahol tart. Nem igazán látod benne az értékes, küzdő embert benne. Te a semmiből elértél valamit, ő meg a sok támogatással is csak bukdácsolva diplomázott.

2019. jún. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Irigy vagy és rosszindulatú. Gondolom fordított helyzetben annyira nem is zavarna..
2019. jún. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak az a képesség hiánya,hogy el tudd fogadni nem mindenki ugyan onnan indult.Ő nem tehet arról,hogy nem szegény családban nőt fel,hogy a szülei máshogy neveltêk,és arról sem hogy a egész életében tudták támogatni, akár egyetemi tanulnányainak elvégzésében.

Miért ne tudnál felnézni rá?Millió dolog tesz valakit férfivá.És nem csupán azaz egyetlen dolog,ami miatt neked ez most nem sikerül.Szerintem neked kellene átgondolnod pár dolgot.Kicsit olyan gyerekes ,"irgy" dolog.

2019. jún. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól független hogy nem kellett dolgokért megeröltetnie magát, ahhoz képest csoda hogy kedves és érzékeny. Mármint sokan mások erre nagyképűek.

Illetve azt is megtehetné hogy nem dolgozik, de ő mégis dolgozik.

Nem értem miért jelent ez neked problémát.

Lehet hogy van okod magad nagyra becsülni, viszont szerintem egy ember attól lesz jó, (most nem találok más szót rá szóval legyen jó), hogy sokat tett azért amilye van, viszont emiatt nem néz le másokat.

2019. jún. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!