Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz hogy nem bírom neki élőben mondani hogy "szeretlek"? (Hosszabban alul)

Figyelt kérdés
A barátnőmmel két hete együtt vagyunk és ő mindig kérdezi hogy szeretem-e azt mondom igen de azt kéri hogy mondjam azt hogy "szeretlek".Mondtam hogy majd akkor mondom ha ő is.Erre persze ő be durcizott és nem beszél velem.Most énn kérjek bocsánatot és vegyek magamom erőt hogy kimondjam vagy rávárjak?pls csak normálisan nekem ez fontos.
2010. júl. 12. 21:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

mond azt hogy

" te vagy az útolso akit bántani akarok "

2010. júl. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem jön őszintén, addig szerintem ezt a szót ne alkalmazd.
2010. júl. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
2 hét még nem szerelem, így elítélni nem tudlak, viszont én simán mondanám, mert jól esik mondani, és hallani is, erre vágyik az ember. Lehet hogy te nem szereted eléggé, amely talán idővel kialakul, vagy éppen nem, de előnyödre válik a szituáció. Ha most kimondod, az sokkal értékesebb lesz, mintha eddig mondogattad volna.
2010. júl. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
de szeretem csak pont ezért félek kimondani hogy mi lesz ha kimondom?
2010. júl. 12. 21:32
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 3. válaszolóval!! Amíg nem jön öszintén addig ne mond!!! ÉS ha azt mondja neked a barátnőd hogy :szeretlek annál csodálatosabb érzés szerintem nincsen...
2010. júl. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Ha kimondod akkor a csajod tuti örülni fog!!! ez 100%
2010. júl. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

akkor majd holnap remélem kimondjuk egymásnak;)

2010. júl. 12. 21:38
 8/25 anonim ***** válasza:

Am hány éves vagy?

és sztem csináld azt h felhívod most telón vagy küldesz neki egy smst hogy: jóéjt! szeretlek

de inkább hívd fel

2010. júl. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
14 vagyok.
2010. júl. 12. 21:39
 10/25 anonim ***** válasza:
majd írd le h mit csináltál és hogy mit mondot utána neked!!!
2010. júl. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!