Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nagy baj ha két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagy baj ha két ember jár viszont szinte pontos ellentétei egymásnak? (Hosszabban alul)

Figyelt kérdés
A barátnőm általában csöndes visszahúzodó nem szeret a középpontban lenni ,sokat beszélni.Én persze nagyon beszédes típus vagyok mindig nagy társaságban vagyok és rengeteget nevetünk hülyéskedünk együtt.Szerintetek ez baj?
2010. júl. 11. 17:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig a mágneses mező el nem választ. Ámen :D
2010. júl. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
muhaha nagyon vicces :D.Na pls komolyan!
2010. júl. 11. 17:38
 3/19 anonim ***** válasza:
szerintem igen nekem legalábbis elég rossz tapasztalataim vannak
2010. júl. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Rövid távon érdekes, de a többség belefárad a sok alkalmazkodásba. Én is így jártam.
2010. júl. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szerintem hasonlónak örül.Én nem bírnám elviselni,ha a barátom ripacs lenne,és folyton a középpontban akarna sütkérezni,mi mindketten visszafogottak vagyunk.Szóval a nagyon eltérő alaptermészet szerintem nem jó hosszú távon.
2010. júl. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Mármint hasonló a hasonlónak örül,ezt akartam írni.
2010. júl. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Én se mindig középpontba vagyok nem is szeretem csak azt mondom szeretek emberek közt lenni.
2010. júl. 11. 17:45
 8/19 anonim ***** válasza:
nekem sajnos majdhogynem mindig olyan pasikat sikerült kifognom és rájöttem hogy ez így nekem sok próbálok éppen ezért olyan pasikat keresni akikben nincsenek ekkora ellentétek
2010. júl. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Hosszútávon nem működik.
2010. júl. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Hosszútávon szerintem semmiképp..:/
2010. júl. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!