Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, van még remény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, van még remény?

Figyelt kérdés
A barátom 1 éve szakított velem, mert kiábrándult belőlem, és mondta, hogy szeret, de nem szerelmes. Azóta nem volt barátnője. Én azóta csak vegetálok, egyszerűen nem tudok mit tenni, eléggé szenvedek, mert nagyon szerelmes vagyok belé, és itt lakik a közelben, nem bírom elfelejteni. 1 évig jártunk, és nagyon szerelmes volt akkor ő is. Együtt képzeltük el az életünket, és ha ez most gyerekes hülyeségnek is hangzik, tényleg így volt.Mostmár tudom, hogy nagyon sértődékeny fiú, és hogy másképp kellett volna bánnom vele, sok mindent jobban csinálnék. Lehetséges, hogy jön még ő az én utcámba? Mit tegyek,hogy visszakapjam? Nem akarom/fogom zaklatni, hiszen ezzel még rosszabbá tettem a dolgokat, csak azt szeretném, hogyha néha látna, elgondolkozna azon, hogy mit is vesztett. Hogyan tegyem?
2011. nov. 12. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Öltözz ki dögösen, próbálj beszélni vele amint lehet, mert könnyen lehet hogy talál mást.
2011. nov. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha egyszer kiábrándult belőled, akkor ott már nagyon nagy baj van. Lehet ez fájni fog, de kutyából nem lesz szalonna. Természetesen lehet még próbálkozni, de szerintem egy olyan fiúnál próbálkozz, aki valóban megérdemel Téged, és mindent megtenne érted.
2011. nov. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Már egyszer beszéltem vele, de akkor eléggé rossz módszert válaszottam, szinte letámadtam, és kértem, hogy kezdjük újra. Nem akarta. Talán nem kéne többet ezzel zaklatni, hanem pont az kellene, hogy ő akarjon újra.
2011. nov. 12. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!