Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fenyeget, zaklat az ex. Feljelenthetem? Kérhetek távoltartásit? 41. nő.

Figyelt kérdés
Sziasztok. 5 éves kapcsolat, és 30 éves ismeretség után írom ezt. 3 hónapja elköltözött, szerelmes lett, egy nővel él együtt. Hívogat, írogat 2 naponta, fenyeget, ha ott a pasim megöli. Megöl engem is, mindig akkor hív, mikor segítség kell neki, összeveszik a nővel. Én lezártam ezt a kapcsolatot, és úgy döntöttem, ha ezt csinálja, feljelenté zaklatásért. Mit tesz a rendőrség ilyenkor? Távoltartásit is szeretnék kérni, mivel gyermekeimet egyedül nevelő szülő vagyok. Nem az ő gyerekei. Mit tegyek? Köszönöm szépen, a normális válaszokat.
2019. aug. 13. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, bizonyíték kell hogy fenyeget, és kérhetsz távoltartásit. Viszont tudnod kell, hogy egy darab papír nem fog megvédeni fizikálisan.

Amúgy meg miért nem tiltod le mindenhol?

Hogy ne tudjon írni meg hívogatni....

2019. aug. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kellemetlen ez a menet. Az én tapasztalatom. Bementem kB 3szor a rendőrségre. Felvették a vallomást. Majd menni kellett egy békítő beszélgetésre ahol ültünk egymással szemben és meg kérte egy rendőr csaj, hogy ne zaklasson. Majd megszűntették az eljárást.Annyiban volt másabb, hogy ez a fazon nekem senkim volt. Bejött a lakásomba.Vagy pl volt egy mandula műtétem amiről tudomást szerzett, neki is kellett volna menni vmilyen másik kivizsgálásra és bement az orvoshoz, hogy halassza el az időpontot, mert ő is a kórház területén lesz csak később. Vagy főiskolai gyakorlatom töltöttem a munkaügyin a kolegámtól érdeklődött a teljesítményéről apukámként bemutatkozva.Nála szerencsére elég volt ennyi. Én biztatlak, hogy tedd meg az első lépést, nem élhetsz félelemben.
2019. aug. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Letiltottam. Nem zaklat

😊

2019. szept. 29. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!