Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, hogy megéri feladni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy megéri feladni a saját vágyaidat, céljaidat, személyiségedet valaki miatt?

Figyelt kérdés
Létezik olyan, hogy inkább feladja valaki a vágyait, céljait , csak hogy ne legyenek surlódások a kapcsolatban? Vagy akkor nem a megfelelő emberrel van, ha erre kényszerül? Vagy előfordulhat, hogy valakiért tényleg megérjen ennyit változni? Nehány példa: lemondani a külföldre költözésről, amire mindig is vágytál, lemondani arról, hogy karriert csinálj, mert a párod 110%-ban családcentrikus, és tőled is azt várja el, hogy csak a családnak élj, lemondani akár a barátaidról, mert a másik azt szeretné, hogy te olvadj be az ő baráti társaságába, stb. Lehet így élni boldogan hosszútávon?

2019. aug. 13. 21:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
77%

A felsorolt peldaid kozul tobb nagyon szelsoseges es igazsagtalan elvaras, baromsag. De a kulfoldi koltozesrol lemondani szerintem nem akkora kunszt. A lenyeg az, hogy szeretet vegyen korbe, nem igaz? Te kepes lennel egy masik orszag fovarosat valasztani azzal szemben, aki szeret teged?

Nagyon nem mindegy, hogy valaki a barataidtol, szeretteidtol akar elszakitani, vagy ott akar veled maradni, ahol megismert teged, mert mondjuk o sem akar elszakadni az o szeretteitol.

A valasz tehat: attol fugg mirol es kikrol van szo. Egy kapcsolathoz kell nemi rugalmassag es igen, aldozat is. Nehany aldozatot erdemes meghozni, nehanyat meg nem.

2019. aug. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

6-sal egyetertek.

En elkovettem azt a hibat,hogy teljesen alarendeltem mindent a kapcsolatunknak.Mindenrol lemondtam szo szerint.Es hidd el mig elek se fogom magamnak megbocsajtani,hogy ilyen hulye voltam.Haragszok ra is,de magamra megjobban.

Nem lehet igy elni hosszutavon,FOLEG BOLDOGAN!!!

2019. aug. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, hogy nem. Kompromisszumokat kell tudnia kötni mindkét félnek, de nem lehet folyamatosan megalkudni, és háttérbe szorítani a saját igényeinket.
ápr. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!