Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan kapcsolatod,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan kapcsolatod, ahol társaságban a saját párod utáltatott meg félinformációkkal, a felelősség rád kenésével, vagy problémák esetén a rólad való panaszkodással, ráadásul olyan problémák miatt, amiben szerinted neki is szerepe volt?

Figyelt kérdés

És persze akkor a család, kollégák, barátok már egy hatalmas előítélettel fogadnak, és ha a pároddal társaságban nem értesz egyet, csapatostól állnak ki veled szemben a párod védelmére, mert jaj szegény, tényleg igaz volt amit panaszkodott.... stb.

De még ezt el is viseltem, mert ha nem tetszünk a párunk közösségének, hát akkor legfeljebb nem megyünk vele sehová. aztán már minden problémánknál ott a háttércsapat, akik nemcsak megerősítik a párod vádaskodását, hanem még új vádaskodásokat is akasznak rád. A párod következő lépésként a saját hazugságait mélyen elhiszi, sőt azokat is, amiket a barátai tettek rád. Végül teljesen átveszi az ellenszevet irányodban a támogatóitól és a saját ellenségének kiállt ki és még ő akar a végén dobni. Mindezt úgy hogy te egy kulturált ember vagy, nem használsz csúnya szavakat a vitákban, mindig elsőre magadban keresed a hibát, minden erőddel azon vagy hogy megértd, értelmezz, alkalmazkodj.



2019. júl. 4. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azon gondolkodom, hogy mennyire kell lenézned magad, hogy egy ilyen helyzetet elfogadj és ilyen sokáig benne maradj?
2019. júl. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Leadta mindenkinek,hogy egy féltékeny pcsa vagyok,csak azt felejtette el megemlíteni,hogy azért,mert ö konstans más csajokra nyomulgat mellettem. El nem hitte,csak egyszerüen ilyen manipulatív ember volt. Nem hiába ex.
2019. júl. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az exem válás után elég egyoldalúan adta elő az okokat a családjában, illetve a közös baráti körben. A családja megtudta máshonnan (nem tőlem), hogy nem igazak az állításai. A baráti körben meg ismertek annyira, hogy fenntartásokkal kezeljék, nem változott meg a viselkedésük irányomban.
2019. júl. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Halmai Annamária ***** válasza:
51%
Nem, én normális emberekkel járok.
2019. júl. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt. A problémákat nem velem, hanem másokkal akarta megbeszélni, akiknek persze kozmetikázva adta elő, hogy én féltékeny vagyok, meg rá akarok telepedni. Azt elfeljtette hozzátenni, hogy folyton más nők után kajtatott meg az exével meg is csalt.

Elegem is lett belőle záros időn belül. Nem érzem úgy, hogy nekem magyarázkodnom kell a barátainak, pont nem érdekelnek. Az én lelkiismeretem tiszta.

2019. júl. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért engeded meg,hogy megtegye veled?Ha ezek után vele maradsz,akkor hagyod és tűröd a bántást.Meddig?
2019. júl. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!