Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom fingik mint egy ló!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tuszokcsolaci kérdése:

Párom fingik mint egy ló! Hogy tudnám erről leszoktatni? Bővebben lentebb!

Figyelt kérdés
Sziasztok! A címben már összefoglaltam a lényeget, de megpróbálom kicsit részletesebben leírni: pár hónapja ismerkedtünk meg a párommal, nagyon kedves, csinos, okos lány, de sajnos nem tudom szebben mondani, fingik mint egy ló. Ezzel önmagában nem is lenne akkora probléma, néha nekem is becsúszik egy-egy farlehellet, de a kedvesem ezt a hobbiját nyilvános helyeken is teljesen gátlástalanul műveli és ami a legrosszabb, magából kikelve röhög rajta, ezért nem is szoktunk például étterembe járni. Szerintetek szóljak neki vagy próbáljak meg együtt élni ezzel? Előre is köszönöm! (egy kétségbeesett 26 éves férfi)

2019. aug. 14. 12:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szólj neki 😂😂😂
2019. aug. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Mekkora paraszt a barátnőd, gondolom másban is az. Nő vagyok, de nem tudnám tolerálni. Lehet hogy betegsége van, na de röhögni rajta...elég kiábrándítónak tartanám.
2019. aug. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Mondd neki, hogy ne egyen és akkor nem lesz emésztése! Meg van oldvaaa! Amúgy meg kiraknám..ne fosson oda az utcán a térkőre úgy, hogy mindenki hallja!
2019. aug. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nincsen konkrét betegsége, egyszerűen élvezi. Nagyon sajnálom, hogy nem tud mit kezdeni ezzel a rossz szokásával, minden más tekintetben tökéletes nő!
2019. aug. 14. 12:29
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

10+ év házasság után van hogy kontrázva pukizunk OTTHON és jókat vidulunk rajta....de ismerkedés/ kapcsolat elején a b.unkóság netovábbja.

Próbáld vele megbeszêlni, hogy illetlknség amit művel,és egyátalán nem vicces. Ordenáré, kiábrándító. Ha nbem veszi a lapot, ...lapát.

2019. aug. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tudnátok adni pár tippet, hogyan lehetne ezt úgy közölni vele, hogy ne legyen belőle sértődés? Nem szeretném elveszíteni!
2019. aug. 14. 12:36
 7/13 anonim ***** válasza:
Vegyél neki ajándéknak egy közepes méretű golyós butt plugot, hogy azt hordja ha mentek valahová.
2019. aug. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez jó ötlet lehet, erre még nem gondoltam!
2019. aug. 14. 13:09
 9/13 A kérdező kommentje:
Kicsit utánaolvastam a butt plugnak, nem fog tőle szegény felfúvódni? Veszélyesnek tűnik.😳
2019. aug. 14. 13:25
 10/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy valami bélbetegsége van...ezt se lehet kizárni, és erről nem is tehet

Nekem is van ilyenem, IBS, nagyon durva...

2019. aug. 18. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!